Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
28.11.2022 16:00

Sukces zespołu z Elbląga. Szalone Małolaty wygrały Euro Pop Contest


Sukces zespołu z Elbląga. Szalone Małolaty wygrały Euro Pop Contest


Wielki sukces Szalonych Małolat. Grupa wokalna z Elbląga wyśpiewała 1. miejsce podczas międzynarodowego konkursu wokalnego Euro Pop Contest w Berlinie.

 

Szalone Małolaty z Elbląga reprezentowały Polskę w finale międzynarodowego konkursu wokalnego Euro Pop Contest w Berlinie. Wokalistki ze Studio Artystycznego Katarzyny Panicz zajęły 1. miejsce w kategorii wiekowej 14-17 lat.

 

Wygrana w tym festiwalu to ogromne osiągniecie, uważany jest on bowiem za jeden z najważniejszych festiwali wokalnych na świecie. Jest dla nas bardzo satysfakcjonujące, że nasz wysiłek został doceniony przez międzynarodowe jury, w którym zasiadał m.in. jeden z producentów wokalistki zespołu The Black eyed Peas- Fergie. Oczywiście jak to się mówi: apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego teraz myślimy o kolejnych międzynarodowych festiwalach, m.in. na Malcie i Filipinach, na które również jesteśmy zapraszani. Szalone Małolaty są już bardzo rozpoznawane w środowisku wokalnym na świecie, jednak na wiele z tych festiwali nie możemy sobie pozwolić w związku z ogromnymi kosztami, które się z nimi wiążą

 

- mówią Maja i Katarzyna Panicz, prowadzące Szalone Małolaty.

 

- Jesteśmy niesamowicie dumni z osiągnięcia naszej córki i pozostałych dziewczyn. Naprawdę jest z czego się cieszyć. Uczestnicy konkursu reprezentowali bardzo wysoki poziom, a do ścisłego finału przeszli tylko najlepsi wokaliści z kilku krajów - dodaje Mariusz Majewski, tata Olivii, jednej z Szalonych Małolat.

 

Tegoroczny Euro Pop Contest odbył się w dniach 25 - 27 listopada. Uczestnicy konkursu musieli wykonać dwie piosenki, jedną w swoim języku ojczystym i jedną po angielsku.

 

Pierwszego dnia dziewczęta śpiewały piosenkę w języku polskim, był to „Heniek” zespołu Brathanki, za to światowy hit, który wybrałyśmy, to piosenka autorstwa Mercedes Sayaz „Swing the scat”. Przygotowania do festiwalu trwały miesiąc, jednak był to miesiąc bardzo wzmożonej, intensywnej pracy

 

- opowiada Katarzyna Panicz.

 

Euro Pop Contest to niepowtarzalna okazja dla utalentowanych dzieci i nastolatków, aby wejść na pierwszą scenę do wielkiego świata muzyki pop, przekonują organizatorzy wydarzenia. To festiwal dla młodych śpiewaków w wieku od 10 do 24 lat. Co rok w listopadzie do Berlina przyjeżdżają najlepsi wykonawcy z całego świata, aby wziąć udział w finale konkursu.

 

To niezwykle prestiżowy Festiwal. Szalone Małolaty, jako jedyny zespół, reprezentowały Polskę wśród najlepszych wokalistów z całego świata, m.in. Izraela, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Włoch, Armenii, Słowacji, Litwy, Austrii, Chorwacji, Kuby, Niemiec i Szwecji. W swojej kategorii wiekowej, 14-17 lat, zajęły 1. miejsce. Do udziału w finale festiwalu w Berlinie zapraszani przez organizatorów, są najlepsi wykonawcy z innych międzynarodowych festiwali. Nasz zespół taką nominację otrzymał podczas tegorocznego festiwalu w Koninie. Pozostali chętni mogą wziąć udział w kwalifikacjach składających się z kilku etapów, które organizowane są w kilku krajach Europy

 

- dodają Maja i Katarzyna Panicz.

 

 

 

 

NJ

Galeria zdjęć: Sukces zespołu z Elbląga. Szalone Małolaty wygrały Euro Pop Contest
Artykuły powiązane

:

Elbląg straci 100 mln zł dofinansowania?"Od 4 miesięcy czekamy na decyzję Prezydenta.Przeciąganie tego nikomu nie służy"
Elbląg straci 100 mln dofinansowania?"Od miesięcy czekamy na decyzję Prezydenta" (50)
Czytelnik: Dziury na głównych ulicach Elbląga. Kiedy to się skończy?!
Czytelnik: Dziury na głównych ulicach Elbląga. Kiedy to się skończy?! (20)

Komentarze (6):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
28.11.2022, 16:24 ulka: Gratulacje !!!!! Zdolna młodzież, cieszy taka wygrana i życzyć tylko dalszych sukcesów . Poprzeczka coraz wyżej ,ale co tam, nie ma żadnych przeszkód,aby piąć się po dalsze zwycięstwa !!!!!!!
28.11.2022, 16:31 Michał: No i to ja rozumiem! Elbląg górą! :D
28.11.2022, 16:40 Adamwy: Fenomenalny występ... Wspaniała młodzież!!! Brawo 💪🇵🇱😁
28.11.2022, 16:54 Brawo!!!: A kww i koalicjant oraz Czyżyk znowu mają pełną gębę milczenia. Za pieniądze rodziców te Małolaty sprawiają radość sobie, rodzinom, nam wszystkim obiektywnie na nie patrzącym.
28.11.2022, 16:56 ela : oglądam jak tylko jest możliwość bardzo zdolne dziewczyny gratuluję rodzicom
28.11.2022, 19:24 100% elblążanin: Gratulacje !!!


Inne artykuły:

Elbląg: Kierował samochodem nie mając uprawnień. Sąd ukarał 18-latka
Elbląg: Kierował samochodem nie mając uprawnień. Sąd ukarał 18-latka (4)
Elblążanka najlepsza podczas Pucharu Świata XPC. Daria Lewandowska: Wyciskanie sztangi to nie jest sport indywiduany
Elblążanka Daria Lewandowska najlepsza podczas Pucharu Świata XPC (2)
Fromborska: stracił panowanie nad kierowanym peugeotem i uderzył w drzewo
Fromborska: stracił panowanie nad kierowanym peugeotem i uderzył w drzewo (4)
Elbląg: Tężnia solankowa powstanie w Parku Traugutta. Ratusz ogłosił przetarg
Tężnia solankowa powstanie w Parku Traugutta. Ratusz ogłosił przetarg (15)
Dwa groźne zdarzenia na drodze S7
Dwa groźne zdarzenia na drodze S7 (3)
WOŚP zagra w Elblągu. „Marzymy, aby udało nam się zorganizować światełko do nieba”
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Elblągu (16)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.