Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
04.03.2023 17:00

Wiceminister Śliwka: To, jak włodarze miasta traktują rodziców i ich dzieci jest nieakceptowalne


Wiceminister Śliwka: To, jak włodarze miasta traktują rodziców i ich dzieci jest nieakceptowalne


Trwa spór na linii Prezydent Elbląga i rodzice dzieci chodzących do Przedszkola nr 8 w Elblągu. Podczas wczorajszej (2.03.) konferencji prasowej włodarz naszego miasta zapewnił, że placówka nie zostanie zlikwidowana. W sprawę zaangażował się Wiceminister Aktywów Państwowych Andrzej Śliwka, co nie spodobało się Witoldowi Wróblewskiemu.

 


Na portalu społecznościowym facebook Wiceminister poruszył 27 lutego temat przyszłości Przedszkola nr 8 w Elblągu.

 


„Skandal w Elblągu! Miała być modernizacja budynku, a jest likwidacja Przedszkola nr 8! Kilka dni temu rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Nr 8 w Elblągu zwrócili się do mnie z prośbą o interwencję ws. likwidacji przedszkola . Wraz z Posłem Krasulskim oraz radną Jolantą Lisewską i radnym Pawłem Kowszyńskim spotkaliśmy się z Nimi chcąc wspólnie pomóc najmłodszym mieszkańcom naszego miasta i ich rodzicom.

 


Zachowanie władz Elbląga jest skandaliczne! Rodzice w zeszłym roku zostali wprowadzeni w błąd przez Panią Dyrektor Departamentu Edukacji Małgorzatę Sowicką, (btw. kandydatka do Sejmu w wyborach 2019 roku z ramienia partii Prezydenta Wróblewskiego czyli PSL), która poinformowała Ich, że placówka, do której uczęszczają ich dzieci, będzie modernizowana, stąd rekrutacja jest wstrzymana.

Zapowiadanej modernizacji nie przeprowadzono, a był to wstęp do wygaszenia placówki. Następnie wstrzymano kolejny nabór i tuż przed terminem rozpoczęcia nowej rekrutacji postanowiono poinformować rodziców o planach zamknięcia przedszkola!


 

Podstawą zamknięcia ma być zły stan budynku, który został stwierdzony w 2016 roku…. tak w 2016 roku i do tego czasu przez 7 lat Prezydent Wróblewski NIC NIE ZROBIŁ, pomimo kolejnych kontroli i upomnień!


 

To ogromne zaniedbanie ze strony Prezydenta Wróblewskiego i rządzącej koalicji PO-PSL-Lewica.

 

Zamiast systemowo rozwiązać problem, czyli zabezpieczyć środki i zmodernizować budynek, a przedszkole wraz z WSZYSTKIMI dziećmi i WSZYSTKIMI pracownikami na czas modernizacji RAZEM przenieść TYMCZASOWO w nowe miejsce, włodarze miasta potraktowali arogancko elbląskie rodziny stawiając im ultimatum, że albo godzą się na to co proponuje ratusz albo dzieci pozostaną bez opieki.
 

 

Każdy kto miał lub ma małe dziecko wie, jakim to wydarzeniem dla naszych maluszków jest adaptacja w nowym miejscu, wśród nowych osób. Rolą odpowiedzialnego włodarza jest zadbanie o najmłodszych mieszkańców miasta i ich kochających rodziców, a nie ich poniżanie i dodawanie im stresu.


 

Działania władz Elbląga są jaskrawym przykładem jak nie powinno się rozmawiać z mieszkańcami!
 

Jak mamy mówić o rozwoju Elbląga, jak mamy przekonać młodych ludzi, żeby ze swoimi rodzinami zostali w naszym mieście, skoro tak istotna kwestia dla każdego rodzica jak edukacja przedszkolna została rozłożona przez Prezydenta Wróblewskiego i jego koalicjantów z PO i Lewicy. Prezydent Wróblewski wraz z Panią Dyrektor Sowicką nie posiada wizji w zakresie edukacji całkowicie marginalizuje głos rodziców, wychowawców i urzędników, którzy alarmują o problemach.


 

W tej sytuacji dymisja Pani Dyrektor Sowickiej, za arogancje i niekompetencje wydaje się oczywistym ruchem, ponieważ ciężko wypracować porozumienie z kimś kto nie szanuje praw i zdania rodziców.
 

Zwrócę się do Ministra Edukacji i Nauki, Wojewody Warmińsko-Mazurskiego i Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty o kontrolę zaistniałej sytuacji oraz bezpośredni nadzór nad sprawą.

 

 

Ta skandaliczna sytuacja, do której przez swoje zaniedbania i brak troski o Elblążan doprowadziła rządząca Elblągiem koalicja i za którą w 100 % ponosi odpowiedzialność powinna zostać dokładnie wyjaśniona.

 

Elbląg się wyludnia, blisko dekadę temu mieszkańców Elbląga było 120 tysięcy, dziś jest to 110 tysięcy. Głównie to młodzi ludzie opuszczają Elbląg, nie mając perspektyw rozwojowych, a Ci którzy zostają takim zachowaniem Prezydenta Wróblewskiego i jego współpracowników są zachęcani do wyjazdu.

 

 

Wygląda na to, że wszystko co twórcze przeszkadza rządzącej Elblągiem koalicji, ale żeby przeszkadzało Twórcze Przedszkole? Chyba, że są inne powody takiego działania miasta…”

 


Ten wpis nie spodobał się Prezydentowi Elbląga do tego stopnia, że wczoraj (2.03.) zwołał konferencję prasową, na której odniósł się do stanowiska Andrzeja Śliwki. - Niestety po ostatnich wypowiedziach medialnych Pana Ministra Andrzeja Śliwki muszę z ubolewaniem stwierdzić, że Pan Minister manipuluje faktami, a wręcz kłamie. Od ostatnich ośmiu lat kiedy jestem Prezydentem nie było, nie ma i nie będzie  likwidacji placówek oświatowych w Elblągu. Rzekoma informacja o likwidacji Przedszkola nr 8 przypomina mi słynną humorystyczną anegdotę o radiu Erewań, w którym podano, że Kowalski ukradł samochód. Jak się jednak okazało nie on ukradł, ale jemu ukradziono, nie samochód a rower. Jedno się zgadzało – był zamieszany w kradzież. Informacje, które przekazuje Pan Minister  przypominają właśnie tę wypowiedź – mówił wczoraj Witold Wróblewski.


Wiceminister podkreślił, że „to, jak włodarze miasta traktują rodziców i ich dzieci jest nieakceptowalne”. - Zainteresowałem się tematem przedszkola, ponieważ zwrócili się do mnie kochający swoje dzieci rodzice. Przykład przedszkola kolejny raz pokazuje, że Pan Prezydent stracił wrażliwość społeczną i jest daleko od problemów mieszkańców Elbląga – zaznaczył Andrzej Śliwka.

 

 

To, jak włodarze miasta traktują rodziców i ich dzieci jest nieakceptowalne. Tu nie chodzi o politykę, ale o zwykłą przyzwoitość, której Panu Prezydentowi i Pani dyrektor departamentu edukacji brakuje. Obecne władze miasta nie maja żadnego pomysłu na zorganizowanie systemu edukacji w mieście. Likwidacja nie jest wyjściem! A o niej mówił sam Wiceprezydent Nowak, jako konsekwencji trwającego wygaszania Przedszkola. Co więcej, podkreślił on, że „jeśli w budynku nie będzie można realizować funkcji społecznej, z pewnością zostanie sprzedany”! Mam złą wiadomość dla Pana Wróblewskiego i Pani Sowickiej - zawsze będę interweniował gdy poproszą mnie o to mieszkańcy Elbląga i regionu. Być może dla Pana Prezydenta trudne jest zrozumienie, że dobro Elblążan jest dla mnie ważniejsze niż jego prywatne samopoczucie, z którym to też bywa różnie

 

– stwierdził Andrzej Śliwka.

KJ

Artykuły powiązane

:

Protest rodziców zakończony sukcesem? Przedszkole nr 8 nie zostanie zlikwidowane
Protest rodziców zakończony sukcesem? Przedszkole nr 8 nie zostanie zlikwidowane (28)
Skandal w Elblągu? Coraz dalej od porozumienia w sprawie Przedszkola nr 8
Elbląg: Coraz dalej od porozumienia w sprawie Przedszkola nr 8 (39)
Elbląg: "Przez lata władze miasta nie robiły nic". Przedszkole nr 8 uniknie likwidacji?
Elbląg: "Przez lata władze miasta nie robiły nic". Co z Przedszkolem nr 8? (30)
Przedszkole nr 8 w Elblągu prosi o pomoc!
Przedszkole nr 8 w Elblągu prosi o pomoc! (10)

Komentarze (54):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
03.03.2023, 18:49 obserwator zdarzeń: Choć Wróblewski to nie moja bajka to słuchając Sliwki żółć mi się wylewa.
03.03.2023, 18:58 zkm: Prostaki nami rządzą
03.03.2023, 19:42 Zygfryd de Leve: Nie ma nic bardziej żenującego niz rywalizacja starego z młodym! Całą prawdę i obnażanie metod pokazało nagranie! To jest totalna kompromitacja i przede wszystkim wielki lokalny wstyd ! Jednak jak to mówią klamstwo ma krótkie nogi !ale i stanowisko i wiek zobowiązuje
03.03.2023, 19:51 Kompromitacja na szczycie : Cięta riposta Śliwki pełna prawdy, a jednoczesnie napisana z kulturą, zabarwiona lekką kulturalną ironią wymiata! Natomiast wciskanie ludziom kitu i zaklamywanie bezczelnie faktów to naprawdę świadczy o zamotaniu się w pajeczynie klamstw! Słabe to i wstyd przed rodzicami oraz spolecznoscią lokalną! Nagranie juz krąży na fb!
03.03.2023, 19:58 Już Okruszko pozew szrajbuje : Wituś rozkapryszony, że brzydko o nom mówią już pewnie zleca swojemu wiernemu papudze z Olsztyna pozew
03.03.2023, 20:02 Qaz: Cała prawda o klice elbląskiej, chociaż daleko mi do PiS to Pan Śliwka odkrył prawdę naszych nieudolnych władz. Jakoś tancerze i inni nagle uciszyli się. Elbląski samorząd to jedna wielka buta, pycha i kolesiostwo.
03.03.2023, 20:12 Mucha TSE TSE: A gdzie bohatetowie kina akcji ? Tzn. bohater i bohaterka całej tej farsy z klamstwem w tle? No cóż skompromitowalo się towarzystwo ! Czy teraz można im ufać? Chyba juz bedziemy patrzeć na nich z politowaniem i mieć wątpliwości przy kazdej ich decyzji! Czy tacy ludzie po zdemaskowaniu powinni zajmować tak ważne stanowiska w mieście? ???
03.03.2023, 20:34 100% elblążanin: Tak samo było w Elblągu w wielu tematach: w sprawie funkcjonowania SP 9, szkolenia koszykówki w SP 11, remontu boiska przy SP 23- inicjatywa mieszkańców, realizacji budżetu obywatelskiego, likwidacji MOS, zamknięcia Pogotowia Socjalnego, wypowiedzenia umowy korzystania ze stadionu przez piłkarzy Conkordii, konkursów na stanowiska w jednostkach miejskich, remontu kąpieliska miejskiego.......itd.
03.03.2023, 21:17 Wszystko po kolei : Spokojnie przed nami wisienka na torcie ......
03.03.2023, 21:18 li: Czas blondynki chyba już minął.
03.03.2023, 21:31 Wincent : Harley to PRLowski system sprawowania władzy. Nie zależy mu na dobru miasta. Najlepiej wszystko sprzedać deweloperom. To przedszkole pewnie właśnie miało być łakomym kąskiem razem z dawną strażą pożarną. Elblążanie mają już go dość.
03.03.2023, 21:35 Marek : przede wszystkim bardzo odważna konsekwentna postawa rodziców , która w swoim efekcie obnażyła ludzkie ułomności ....
03.03.2023, 21:39 Rafik : Podobnie doprowadzili do ruiny naszą elbląska perełkę czyli basen przy spacerowej. Wskutek wieloletnich zaniedbań doprowadzono go do ruiny. Podobna historia jak z tym przedszkolem i wtedy też w mieście rządziło SLD,PSL, PO. Zaniedbania ciągnęły się od czasów henia. Ktoś przypomni kto był wtedy wice? Później wpadł Grzesio. N wraz z jurijiem motorówka i zamknęli klódkę na bramie. Pamiętamy. Urzędnicy odpowiedzialni za doprowadzenie tego basenu do ruiny powinni odpowiadać za niegospodarność. Mam nadzieję że jak PIS dojdzie tu do władzy to ich za to rozliczy bo teraz to elblążanie poniosą koszty podniesienia tego z gruzów o ile wcześniej teren nie zostanie sprzedany jakiemuś deweloperowi. To jest skandal!
03.03.2023, 21:45 Duet roku : To zadufane i bezkrytyczne duo zaliczyło wtopę roku i w zasadzie smuci to bo w końcu coś lub kogoś reprezentują ale z 2 strony cieszy że poszlo tak medialnie i pokazalo niezafałszowany obraz moralności, etyki i empatii !
03.03.2023, 22:06 Taśmy prawdy : no cóż tym razem nie wyszedł im ten numer , poza tym z taśmami prawdy się nie dyskutuje :-}
03.03.2023, 22:53 Do Dede: Przez lata juz dalismy się nabrac i dziś mamy tego smutny efekt tego miasta dlatego naturalną rzeczą jest stawiać w końcu na mlodych ludzi a nie na starych dziadów bo to miasto wraz z nimi osiąga wiek emerytalny , dlatego musimy zdążyć przed jego agonią !
04.03.2023, 06:28 KAŁASZNIKOW : Pozwać do sądu tego nadetego burfona na motorku, za działanie na szkodę miasta i mieszkańców. Gruby może pozywać Elblążan, że go krytykują, to niech zazna "słodyczy" wymiaru sprawiedliwości na własnej skurze. Jak dostanie 5 latek i wysoka grzywnę może wtedy ten '/' ' pan towarzysz zrozumie.
04.03.2023, 07:59 Do Kałasznikow: Sądy mu sprzyjają,niestety.
04.03.2023, 08:13 Ukryci w strachu : A gdzie w tym sporze podziali sie Radni? Przewodniczacy,? Radnych pis widać bylo , a reszta ze strachu nabrala wody w usta? Przeciez podobno ich rolą jest pomagać mieszkańcom? Po to są wybierani jako nasi przedstawiciele? Gdzie byli w tak waznej sprawie dotyczącej dzieci???? To jest dopiero fatalna postawa tych ludzi! Totalnie wszystkim tu odbilo, pomieszały się zadania, wartości i obowiązki! Kim wy jestescie i do czego tu wybrani? Do przyklasku aby budynek sprzedać? Az mdli wasza postawa, brak odwagi, empatii i przede wszystkim braku wlasnego "ja" To chore i nienormalne uzaleznienie pokazuje brak kręgosłupa moralnego ! Brak słów na tak mierną postawę wobec spraw mieszkańców a w tym przypadku dzieci! Macie tez ludzi za durniów! Dlatego brawa dla odważnych i tych co nie tchórzą mimo ciosów
04.03.2023, 08:20 Rambo11: Wylądował desantowiec--- najpierw zaprasza gości do nie swojego miasta potem martwi się o nasze miasto TY JESTEŚ Z PASŁĘKA tam rozwiązuj problemy mieszkańców,zapachniało posadką więc się produkuje niby minister- łapy precz od Elbląga mieliście swoje referendum ludzie wam pokazali gdzie mają sektę,swoją drogą warto by było jechać do Pasłęka i spytać się o działania P Śliwki na rzecz ludności .Wzorem edukacji dla niego jest Czarnek i posesja w Karczowiskach dla gościa który działał rok czasu i raz rozwiózł świąteczną paczkę dostał grubą kasę BRAWO PISOWCY-tkwijcie w swojej ciemnocie.
04.03.2023, 08:33 Będą zmiany : Pan Śliwka zostanie Prezydentem Miasta! Wygra młodość, nowa twarz, i to co jeszcze zrobi dla Elblążan! Mieszkancy z tego co się slyszy się na miescie wśród tych ktorzy kiedyś glosowali na" mniejsze zło" obecnie żałuję i oddadzą głos na Śliwkę! Zresztą większość źle juz ocenia to starzejące się juz towarzystwo! Przychodzi naturalna kolej rzeczy jak w przyrodzie! Jesteśmy juz wami zmęczeni i waszymi metodami zarządzania i traktowania ludzi, a wiele spraw jeszcze wypłynie , Zresztą juz słychać co nieco o sposobach i metodach ......a sprawą przedszkola przegieliście
04.03.2023, 08:43 kjm: I która twarz budzi zaufanie, bezsprzecznie pana prezydenta Wróblewskiego. A pan Śliwka myśli że na takich "problemach" otrzyma fotel w UM?
04.03.2023, 09:01 Nikt : Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta
04.03.2023, 09:36 Kserksesa : Wjedzie śliwka na białym koniu, PiS sypnie groszem, zrobi remont i wszyscy będą mówić "dobry pan". A to Wróblewski a raczej sowiecka zjebało sprawę to fakt. Jak sypie groszem dla ulubionych dyrektorów omijając potrzeby innych a wciska scieme prezydentowi to tak jest.
04.03.2023, 09:36 Do kjm: Hahahaha , wizyta u okulisty wskazana -:)
04.03.2023, 09:40 2023: Nigdy więcej PO,PSL, SLD w um ratuszu. Nie nadajecie się na urzedy.
04.03.2023, 10:10 Matrix: Dziadek Wróblewski i młody ambitny Śliwka że spora siecią kontaktów w stolicy wypracowana w ministerstwie. Wybór jest jasny. Wszyscy rodzice powinni głosować na młodych bo w następnej kadencji wróbel z Sawicka będą zamykać kolejne i każdy z nas może się znaleźc w takiej sytuacji. Mam tylko nadzieję że Śliwka będzie prezydentem! Oby... Młody z wizją by się przydał a nie stare kotlety i ich przydupasy bez kwalifikacji
04.03.2023, 10:17 bubu: Na PIS na pewno NIE zaglosuję!!!
04.03.2023, 10:32 Wtopa : Cóż kłamać tez trzeba umieć......
04.03.2023, 10:35 Lucyna: a kim jest minister Śliwka w Elblągu , że na każdym kroku poucza i wtrąca się w sprawy naszego miasta ,oraz blokuje kolejne inwestycje na Starym Mieście . Jeszcze go na prezydenta miasta elblażanie nie wybrali . Trochę kultury i pokory panie Śliwka .
04.03.2023, 10:56 Nie odpuścić: Najwazniejsze to medialnie i otwarcie rozliczyć typów ktorzy przyczynili się do zniszczenia człowieka, tego odpuścić nie wolno! Upublicznić nazwiska, motywy, sposoby, dzialania i dowody! Żadna to tez w tym miasteczku tajemnica , o tym dyskutuje się w kularach klik ! Ale niech inni poznają szczegóły
04.03.2023, 11:47 kkk: Nieakceptowalne to jest, jak władze kraju traktują obywateli. Panie Śliwka, ma pan blisko do Warszawy, w końcu stamtąd przyjechałeś, rób pan tam porządek i obnażaj kłamstwa włodarzy.
04.03.2023, 11:49 kkk: A młodzież i obywatele tego kraju nie wyjechali teraz za granicę, tylko za waszych rządów. Panie Pismaker.
04.03.2023, 15:21 mazurek : Czyli jednak ćwierk kłamał? Przeprosi?
04.03.2023, 15:52 zniesmaczony: To, jak władza centralna (PiS, Republikanie, Solidarna Polska) traktują POLAKÓW jest nieakceptowalne. Te wszystkie afery, o których już mówić nie trzeba, bo wszyscy je znają (przyjedzie może na zaproszenie pana Śliwki "wielce szanowny" pan od willi+). A może jeszcze szefa NCBiR zaprosić (republikanie prawda panie Śliwka?) i około 200mln PLN przewalone gdyby nie media.
04.03.2023, 18:44 Jednak małe oszustwo : No popatrzmy a ja myślałem ze tylko PIS kłamie , a tu takie brzydkie sprawy wychodzą ! Czyli jedni nie lepsi od drugich i jeszcze publicznie zarzucają klamstwa tymczasem taśmy mowią swoje! Ale wstyd
04.03.2023, 19:16 karo: co ten Śliwka sie tutaj wymądrza niech sie weżmie za robote w ministerstwie.
04.03.2023, 20:48 Jana: A mieszkańców Elbląga z każdym rokiem mniej.... ostatni gasi światło!
04.03.2023, 21:45 Wróżbita : Dupy im się zaczęły trząść ze strachu bo pojawil się ktoś nowy i stanowi zagrozenie dla wiekowego ukladu! Do tej pory byli pewni ze pis nie ma w Elblągu dobrego kandydata więc byli spokojni i nie szaleli i nie popelniali nerwowych błędów! Teraz jak widać cos się zmienilo i są nowi kandydaci i to nowe pokolenie a nie juz zaprzeszle ! Inicjatywa Referendum juz tez nie sprzyja sukcesowi ! Tak więc będą to trudne ale cuekawe miesiące bo zobaczymy metody do jakich posunie się kazda ze stron ! Sądzę ze będą zmiany i duzo rzeczy, brzydkich spraw wyplynie ....
04.03.2023, 21:51 Mieszkanka: Pan Śliwka może niech lepiej weźmie się za rządzenie swoim resortem. Tam dopiero się dzieje, A rozdawnictwo tej władzy kasy dla kolegów jest ogólnie już znane. Niech rząd rzuci groszem na zadania zlecone gminie, spłaci długi wobec samorządu, to wtedy może będą wiarygodni, a przedszkole dla 20 dzieci zlikwidować. I tyle w tym temacie
05.03.2023, 08:38 Plotka niesie....: A jak tam sprawy pracownicze, związkowe, sądowe ??? To kolejny ciekawy temat który warto opisać!! Może info tym się zajmie?
05.03.2023, 09:19 ki: Stare dziady i nic im już się nie chce.
05.03.2023, 09:30 ryba: A może kochani elblążacy rozejrzyjmy się po innych placówka oświatowych w tej wiosce i zobaczmy jak wyglądają......to jest ruina do kwadratu. Tak właśnie INWESTUJE władza pana WW. Odpadające tynki, przeciekające dachy, nieprzystosowane poradnie do niepełnosprawnych. Ważne że swoi na stanowiskach. A to taka postkomuna tylko.......
05.03.2023, 10:14 Nikt juz tego nie zatrzyma: Tak czy tak syf się wylał i będzie wypływał ....
05.03.2023, 10:50 Pinokio?: panie Wróblewski - nawet przy znanych dolegliwościach zdrowotnych i osobowościowych warto zachować się przyzwoicie i po ludzku. Dlaczego nie zabrał głosu nikt z pana otoczenia po pierwszych informacjach o likwidacji tego przedszkola? Dlaczego Nowak i Sowicka na pierwszym spotkaniu traktowali rodziców jak traktorzystów w GGR a pan nie sprostował niczego co im języki plotły? Czy Nowak i Sowicka nie uzgadniali z panem swoich wystąpień? Kto kłamie z wrodzoną koniecznością, to już wiemy po EPEC, ENERDZE, SP 9, konkursach i przetargach. Dawno pewnie pan nie przegrał w sądzie - kilka miesięct? - i dlatego doskonale pana punktującego młodziana nazywa pan kłamcą? Trzeba mieć klasę nawet jak już wszystko wisi - Nowak i Sowicka to pana przyboczni a Sowicka w pierwszej kadencji była jawnym nadprezyden
05.03.2023, 11:01 Hejt i hejterzy lokalni : Wszyscy mówią o przypadku smierci syna posłanki! To jest niewyobrazalna tragedia kiedy hejt prowadzi do takich rzeczy co oczywiscie jest na etapie wyjaśnienia! Teraz partie będą sie licytować kto doprowadzil ,kto hejtowal i jak doszlo do śmierci dziecka! A na gruntach lokalnych jak wyglada hejt? Wszyscy wiemy i czytamy , kto bierze udzial w hejcie wiemy i chowamy pod dywan! A niszczenie ludzi poprzez przesladowanie , donosy , mobbing do jakiej kategorii zakwalifikowac? Ludzie przypłacają to depresją, zwolnieniami od psychiatry ! I wszystko w porządku i jest pelna akceptacja tego a potem zdziwienie skąd zalamania nerwowe u ludzi?a co najgorsze wiemy kto lubi takie metody i je stosuje i cisza i udawanie! Ale pomału jak widać ulewa się każde świństwo
05.03.2023, 11:01 Pinokio? c.d: ... i ne wiedział i nadal nie wie pan nic o jej działaniach dla dobra oświaty miejskiej - zleć pan analizę oświaty Olsztyna, Elbląga, i gmin wiejskich a wynik nawet pana porazi - dryf i megalomania w fotelu. A słupy i ich mecenasi? Też pan nic nie wie? Nie widział, nie słyszał? Pan stoi na czele i pan zbiera laury i baty. Dziwi że zabetonował pan aktywność i samodzielność podległych pracowników UM, zdominował pan RM z jej przewodniczącym na czele. Zrobił to pan - widać to po 8 laach - nie dla rozwoju ale dla stagnacji miasta i łatwej np. swojej pensji - dla patrzących z boku pan zarabia nie świadcząc pracy za 30 000 zł/miesiąc. ten portal nie ujawnia żadnego pańskiego argumentu przeciw Śliwce a jedynie, jak pan to sam nazwał - brednie i dowcip z czasów pana dzieciństwa. Wg pana czerepak +
05.03.2023, 11:04 menel: Piszecie , piszecie a Elbląg to komusze miasteczko.
05.03.2023, 20:22 obserw: Szkoda tylko doktorka - wzięli go na zastępcę , aby wykończyć go politycznie.
05.03.2023, 21:47 Olimpijczyk : Czy ktoś moglby wytłumaczyć zasady przyznawania medali?bo chyba nie do końca jest to fair? Czas zająć się tym tematem !
06.03.2023, 08:57 do ~ obserw: Jakie szkoda doktorka, on przebierał nóżkami, to jego marzenie wice, a potem główny. Ponoć niczym nie odbiega od głównego zachowaniem.
06.03.2023, 10:38 never! never! obserwatorze: Żaden Missan w samorządzie miasta. jest już tyle czasu, a co zrobił dla miasta poza laurką dla Wróblewskiego? Ta laurka nawet nie mijała się z przyzwoitością. ile wart jest człowiek , urzędnik, który publicznie kadzi szefowi? Znacie takich? Tolerował czerepaka skaczącego po fotelach i kasie, tolerował słupy i nie widział niczego zdrożnego w działaniach ratusza. co zrobił by uniezależnić RM od Wróblewskiego? Podpisał się pod degradacją portu wg projektu Wcisły i Wróblewskiego. kasowanie, to nie program dla miasta, a on innego nie ma mimo że obiecał to 2,5 roku temu. Missan zaczyna uchodzić za jedynego niezastępowalnego w swojej megalomanii. Czy wypowiedział się o Przedszkolu 8, SP9, porcie (poza podpisem), boisku SP23, czy bronił inicjatyw obywatelskich? Głaskał słupy i czerepaka.
06.03.2023, 13:14 do ~ never! never! obserwatorz: Tak wypowiedział się podczas ostatnio zwołanej konferencji, co nie słyszałeś! Oczywiście negatywnie! Ty to ten od słupów, a tak chwaliłeś wcześniej Misia, i co nie podoba się teraz, nic nie zrobił? A kto chwali góru, a co jest jego celem, sam przecież powiedział w wywiadzie - bycie prezydentem! A taki amerykański był.
07.03.2023, 14:20 Pierdzielińska: Obserwuję sobie oceny komentarzy (łapka w górę/w dół) i powiem wam, że przerażająca jest manipulacja. Każdy komentarz nieprzychylny p. Śliwce zbiera "plusiki" powolutku, 2-3 dni i widać przewagę łapek w górę (nielubiących Pana Śliwkę). Następnie w ciągu około godziny zbierane jest 30-60 minusików. Siada taka ekipa miłośników panującej nam partii i lecimy z klikaniem aby odwrócić trend. Powiedzcie, zbieracie się w jakieś sali, wszyscy razem, czy w domach dostajecie telefon: "tu i tu klikaj"?. Macie coś płacone, czy "ku chwale" ojczyzny? Oj, mam ja was na oku, obserwuję i punktuję.


Inne artykuły:

Kibice Olimpii rozczarowani. Tylko remis przy Agrykola z Pogonią
Kibice Olimpii rozczarowani. Tylko remis przy Agrykola z Pogonią (7)
Elbląg: Powstała mapa wycinek drzew. Urzędnicy się nie kwapili, więc elblążanin zrobił ją sam
Powstała mapa wycinek drzew. Urzędnicy się nie kwapili, elblążanin zrobił ją sam (20)
Kolizja na skrzyżowaniu Królewieckiej z Płk. Dąbka
Kolizja na skrzyżowaniu Królewieckiej z Płk. Dąbka (2)
Witamy w  Elblągu:Adama,Zuzannę, Igę, Maję i Florentynkę
Witamy w Elblągu:Adama,Zuzannę, Igę, Maję i Florentynkę
Akcja PIT. Spotkania z pracownikami Urzędu Skarbowego w Elblągu
Akcja PIT. Spotkania z pracownikami Urzędu Skarbowego w Elblągu
Super Team
Super Team (1)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.