Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
17.03.2023 12:00

Na którą partię oddałbyś głos gdyby wybory do Sejmu były za tydzień? Dziś ostatni dzień głosowania


Na którą partię oddałbyś głos gdyby wybory do Sejmu były za tydzień? Dziś ostatni dzień głosowania


Czas biegnie nieubłaganie. Od naszego ostatniego sondażu minęło sześć miesiący. Zarówno w polityce, w gospodarce jak i w życiu codziennym, każdy dzień przynosi nowe a niekiedy zaskakujące zmiany.

 

W ostatnim naszym sondażu, którego wyniki opublikowaliśmy w dniu 6 października 2022 roku, najwięcej głosów otrzymała Zjednoczona Prawica 35 proc. Drugie miejsce zajęła Koalicja Obywatelska z 18 proc. głosów. Na podium znalazła się również Lewica z 17 proc. ( 208 głosów).  Czy w czasie ostatniego pół roku coś się zmieniło? Czy tym razem nasi czytelncy zagłosują podobnie? Czy Zjednoczonej Prawicy przypadnie największy procent głosów? Czy liderem zostanie inna partia? Zapraszamy do głosowania.

W dniu wczorajszym opublikowane zostały wyniki sondażu Kantar dla "Faktów" TVN i TVN 24, który został wykonany przez Pracownię w dniach 14-16 marca 2023 roku. W opublikowanym sondażu Zjednoczona Prawica może liczyć na 31 proc. poparcia, to o 3 punkty procentowe więcej niż przed miesiącem. Poparcie zmniejszyło się dla Koalicji Obywatelskiej, na którą w miesiącu marcu zagłosowałoby 26 proc. osób badanych.

Polska 2050 i Konfederacja otrzymały po 9 procent głosów, co daje wzrost o punkt procentowy Konfederacji, a spadek o 2 punkty proc. dla Polski 2050.

Do Sejmu weszłaby też Lewica, 6 proc poparcia, a pod progiem wyborczym znalazłaby się Koalicja Polska-PSL i Kukiz'15,  które dostały po 2 proc. głosów.

 

Jakie nastroje sa wsród naszych internautów? W ankiecie zadaliśmy czytelnikom pytanie. "Na którą partię oddałbyś głos gdyby wybory do Sejmu były za tydzień?"

Zapraszamy do udziału w naszej ankiecie. Głosowanie potrwa od dzisiaj tj. 17 marca godz. 12.00 do środy 22 marca do godz. 18.00.

 

Ankieta dostępna jest w pełnej wersji serwisu
Przejdz do pełnej wersji
Redakcja

Artykuły powiązane

:

„Prezydent Wróblewski nie ma żadnych propozycji na rozwój portu. (...) W budżecie na 2023 r. na ten cel zapisano 0 zł”
„Prezydent Wróblewski nie ma żadnych propozycji na rozwój portu" (25)
Prezydent Elbląga stracił poparcie? Zdaniem czytelników INFO KWW Wróblewskiego nie powinien wystawiać swojego kandydata
Zdaniem czytelników INFO KWW Wróblewskiego nie powinien wystawiać kandydata (36)
Zjednoczona Prawica ponownie z najlepszym wynikiem w naszej ankiecie
Zjednoczona Prawica ponownie z najlepszym wynikiem w naszej ankiecie (30)
W wyborach do Sejmu elblążanie chcą poprzeć Zjednoczoną Prawicę, Polskę 2050 i Lewicę
W wyborach do Sejmu elblążanie chcą poprzeć ZP, Polskę 2050 i Lewicę (29)

Komentarze (94):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
17.03.2023, 12:14 Złoty bączek: Każdy byle nia zdradziecka KO, ktora jedynei co robi to zgrywa totalną opozycję. Służalczo wykonują polecenia Brukseli bez względu czy uderza to czy nie w polską rację stanu. No i pamiętajmy, że do KO chciała zablokować przekop Mierzei - do końca składali donosy do Brukseli. Byle tylko utrudnić życie PiS-owi. Trzeba być idiotą, żeby tego nie widzieć albo głosować na takich ludzi.
17.03.2023, 12:22 EDI: Przekornie będą głosowali na KO , a później będzie płacz i lament !!
17.03.2023, 12:59 Tylko na taką: Na taką ktora wystawi mlodych kandydatów o milej aparycji, wysokiej kulturze zachowania bez cech sadyzmu psychicznego i niezwiązanych ze starą kliką
17.03.2023, 13:05 mhfx: ~ Złoty bączek-przejęzyczyłeś się. Utrudnić życie mafii
17.03.2023, 13:27 Magnat Biznesu: PISowcom najtrudniej jest zrozumieć, że dla normalnych ludzi to oni kompletnie niczym się nie różnią od platformy. Jeden głos w każdej kluczowej sprawie. Tylko jedni robią w podskokach co im nakazuje "zagranica" a drudzy się " nie cieszą". Jedni i drudzy to zamordyści co pokazała "pandemia". Jedni i drudzy to partia wojny. W końcu obie partie to kluby złodziejaszków i obłudników, którzy na wolnym rynku zdechliby z głodu. Melepeci, ćwierć inteligenci czy w końcu ciemniaki na pełnej kurtyzanie. Słudzy narodu ukraińskiego, niemieckiego, żydowskiego .... aby tylko nie polskiego, bo to faszyzm.
17.03.2023, 13:27 tvn: Dajcie chodź raz kadencję jedną dla Pisu. U nas to tylko jakieś komuchy, ta platforma lub tzw. "niezależni".
17.03.2023, 13:41 W szponach układu uzależnień : według najnowszego sondażu ulubionej stacji tvn PiS WYGRYWA a KO SPADA ! lewica LEDWO LEDWO ! dlatego mrzonki o wygranej PO W WYBORACH to tylko mrzonki! Społeczeństwo mimo afer wokół pisu roztrząsanych przez PO NAGMINNIE WYRAZNIE DAJE ZNAĆ ze PO już z powrotem nie chce! PO czy koalicja krzyczy pomstuje wytyka a sami w niczym lepsi nie są i nie byli! popatrzmy na lokalne układy i układziki! czy PO ZMĄDRZAŁO ? czy wyciągnęło lekcje? widzi wokół co się dzieje i toleruje wszystko mimo ze szepczą po katach ze źle się dzieje! ale dla stołka zaakceptują wszystko i będą ślepi na wszystko! Dlatego pozwalając na nieszanowanie ludzi tutaj też mogą przegrać!
17.03.2023, 13:44 proste: zagłosuję tylko na kandydatów z lewa o ile wystawią i kogo lub z pisu , KO W OGÓLE bo tu brak kandydata ! i pewnie nawet sondaż nie pomoże i akacja troli w ramach pracy !
17.03.2023, 13:53 obserwujący: Na PO ? Nigdy więcej bo po 8 latach pluje sobie w gębę ze rodzinnie postawiliśmy na kandydata PO ! TO BYŁ NASZ NAJWIĘKSZY BŁĄD !ale szliśmy drogą jak wielu ze głosujemy na mniejsze zło! to było wyjątkowo głupie myślenie! Dziś patrząc na Elbląg po 8 latach co się z tym miastem stało i do jakiego poziomu zszedł , co dzieje sie z ludźmi , co robią z ludźmi , co piszą w komentarzach , co dzieje się w spółkach! nigdy więcej Nigdy na PO ! Zasnęło tu towarzystwo na lata , zasiedzieli się bezmyślnie czerpiąc dochody z posiadówek ! Po prostu czas na zmiany! lepsze , gorsze ale zmiany! PO lokalnie same sobie haka podstawia! A akcja z tym portem to przelała czarę goryczy! Zwalili decyzję na mieszkańców , a potem jak zostanie przy mieście z niczym to powiedzą ze taka była wola ludu! w sumie taktyczne
17.03.2023, 14:07 Mietek : Peowcy już byli i się nie sprawdzili tylko w aferach nic dla kraju i ludu.
17.03.2023, 14:10 Szejk Ali : Na Wo wieczną opozycję, aby cały czas byli w opozycji, lepszej parti do opozycji nie ma. Jak wygrają to dalej będą w opozycji.
17.03.2023, 14:21 Nigdy wiecej PO,PSL,SLD: zeby glosowac na KO to tzeba byc jakims ruskiem,ukrem albo niemcem. Przedstawiciele KO w europarlamencie pluja na polske, domagaja sie sankcji karnych dla polakow, generalnie robia z nas tam idiotow i robia wszystko aby polska byla pod butem. I ostatni wystep gwiazdy KO niejakiej ochojskiej to juz jest ponizej jakiejkolwiek przyzwoitosci. Pania ochojska to chyba trzeba przezucic za bialoruskie ogrodzenie. Gdyby polska rzadzila KO to ten przekop nigdy by nie powstal bo im putin i merkel zabraniali kopać. Teraz jako ze maja wladze w elblagu probuja zrobic wszystko aby elblaski port sie nie rozwijal. Wiec chca aby byl miejski czyli dalej bedzie w takiej forie jakiej jest czyli parkingiem dla tirow. W Elblagu najwiekszym hamulcowym jest motorowka i harley.
17.03.2023, 14:24 Joanna,: Platforma Obywatelska ma swój program w Berlinie , Moskwie i Brukseli.
17.03.2023, 14:27 Miroslaw,: Nieudaczne rządy PO przyniosły wysokie bezrobocie, zatory płatnicze, niskie place i podniesienie wieku emerytalnego. Rządy PiS w o wiele trudniejszych warunkach przyniosły radykalną odmianę.
17.03.2023, 14:28 wonzruskimi: KO? chyba sobie zarty robicie. To są Ci kuglarze co nawet programu nie mają? Jedyny program to dorwać się do żłoba, zahamować rozwoj polski, utrzymać system kolonialny,wypędzić z wartosciowych kamienic Polaków.I dotrwać jakoś do kolejnych wyborów i nie zostac wywiezionym na taczce. Foprmacja niegodna jakiegokolwiek zaufania. To dalej Ci smai ludzie jak ta ich pozal sie boze kidawa blonska zapytana o program zaczela sie glupio usmiechac , rozgladac do okola i pytac :program,program? gdzie jest program? Oni sie nie kryja ze chca tylko dojsc do złoba, a pozniej niech bedzie tak jak bylo. Won z tymi zdrajcami, thun,biedron,cimoszewicz, miller,lewandowski ,ochojska,adamowicz zygac sie chce gdy slysze co oni wygaduja w parlamencie europejskim.
17.03.2023, 14:29 PO przegra: PO skutecznie zapracowało i pozwolilo na wygraną Pis , tak byli i nadal są zadufani w sobie! Nie widzą tego bo nie chcą widzieć, i mysla ze jak referendum nie wyszlo, prawie nie wyszlo to mieszkancy ich chcą! Niestety w mniejszosci bo ludzie chcą zmian i ta fala nadchodzi! Dość juz tej starej przepoconej nomenklatury z leśnymi dziadkami i babciami! PO bardzo zniechecilo ludzi do siebie i zmiany po latach to zwykly dar natury ! Coś odchodzi coś przychodzi! Poza tym te ostatnie posunięcia, to całkiem zmniejsza szanse bo czas szanować ludzi
17.03.2023, 14:29 Wyborca: Tylko PIS. Reszta won.
17.03.2023, 14:31 Izabellla,: A to nie za PO podwyższono wiek emerytalny ??? to nie za PO strzelano do górników, to nie za PO zabierano dzieci matkom ze względu na biedę ? to nie za PO wyrywano siłą laptopy dziennikarzom ....... Polacy mają dobrą pamięć
17.03.2023, 14:31 Wstyd: Lewica 6% ? To liderzy zadbali ! Chyba o siebie! Katastrofa ! A teraz pieprzą jak potluczeni te banialuki !
17.03.2023, 14:32 do Joanna: Zgadza się , podobno Putin jako ze prowadzi wojne to nie mial czasu napisac im programu, stad te opoznienia o ktorych informowal jurij motorowka na swojej konferencji. Dlatego narazie nie ma programu, panowie za to beda jezdzic po polsce i szukac co by tu mozna jeszcze sprzedac, sprywatyzowac, kogo wywalic z kamienic i podszyc sie pod czosnkowych spadkobiercow.
17.03.2023, 14:40 Fakty : Bądźmy szczerzy mimo inflancji za rządów PIS ludziom żyję się lepiej !
17.03.2023, 14:48 Maks: Jak miałbym do wyboru oddać głos na Platformę albo na Kozę to wolę już Kozę!!!!!!
17.03.2023, 15:03 Janos: Ciekawe, że tyle osób chce wrócić do bezrobocia i biedy. Widać lubią pracować za byle jakie pieniądze powiększając bogactwo Hitlerlandu, Francji czy Holandii.
17.03.2023, 15:07 Slawek: trzeba byc niezrownowazonym psychicznie zeby glosowac na pis
17.03.2023, 15:08 Mateusz: Skoro dziś mimo afer Pis przoduje to tylko glupek lub naiwniak moze sądzić ze KO wygra! PIS ma jeszcze parę mcy na to by rzucić ludziom coś extra i wielka nie mogąca dojść do zgody opozycja będzie mogla nadal być opozycją! A coz jezeli parlamentarne wygra pis to i Elblągowi wyjdzie na zdrowie wybor Pis , przynajmniej coś skapnie a nie wegetacja bo starym dziadom juz nic chcieć się nie będzie! Bo na wszystko jest i miejsce i czas
17.03.2023, 15:33 kraken: Kto normalny glosuje na PO skoro nawet Kosiniak mowi ze nie chce koalicji z tuskiem bo wie ze tusk przegra.Jesli juz PSL tak mowi to znaczy ze cos jest na rzeczy. W elblagu wychodzi motorowka i mowi ze programu nie ma i jedzie sluchac polakow, czyli rozmumiem ze poslucha zyczen i wtedy zlozy obietnice bez pokrycia? POpulizm i socjotechnika . kiedy rozliczenie za doprowadzenie basenu przy spacerowej do ruiny?
17.03.2023, 16:04 MIESZKANIEC : Jestem emerytem i obecnie żyje mi się lepiej jak za TUSKA dziś dostałem emeryturę BARDZO DOBRĄ 5430 ZŁOTYCH A W KWIETNIU BĘDZIE TRZYNASTKA I BĘDZIE PONAD SZEŚĆ TYSIĘCY . ŻYĆ I CIESZYĆ SIĘ TYM ŻE OBECNA WŁADZA DBA O NARÓD , Platforma do likwidacji na ZŁOM
17.03.2023, 16:08 Nie na PO: Jezeli PO przyklaskuje ostatnim działaniom Ratusza w zabawę jak na szachownicy w przestawianiu ludzi to nie ma mojego glosu na PO!
17.03.2023, 16:15 jasnowidz : MAGNAT BIZNESU NA BADANIA DO SZPITALA PSYCHICZNEGO , DURNIU ILE CI PLACĄ ZA TĄ PROPAGANDĘ TUSKA , TUSK JEST BARDZO CHORY I WAS WSZYSTKICH ZARAZIŁ ON MA KORONO WARIATUSA JEST TO CHOROBA NIE DO WYLECZENIA .
17.03.2023, 16:27 marian : ODDAM GŁOS NA PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ DLATEGO ŻEBYM WAS WIĘCEJ NIE WIDZIAŁ W KRAJU
17.03.2023, 16:36 Pomarszczeni ze złości : Niektorzy w fobii przeciwko pis powinni zasięgnąć porady psychiatry bo juz pomarszylo ich na twarzy od tego fanatyzmu ! Niestety chocby się skręcili z nienawiści sondaże są bezlitosne ! Stojcie przed tvp -:) w koncu za pieniądze podatnika niemale udzielać się trzeba! Taka rola
17.03.2023, 17:48 Alex: Nigdy więcej PO. Będę głosować na PiS.
17.03.2023, 17:56 Oszukana przez PO: Her tuSSk obiecywał drugą Irlandię a tymczasem mamy u nas drugą Ukrainę. Oszuści i kuglarze z PO. Gonić łajdaków z Polski nim nam ją rozkradna i sprzedadzą. KO niczym nie różni się od PIS bo domagali się segregacji sanitarnej Polaków a te łajdaki z PO chcieli nawet dokręcać śrubę i wprowadzić system donoszenia na niezaszprycowanych widać mają zapędy nazistowskie
17.03.2023, 21:17 Uzupełnienie: Lewica ( Falej) - tak powinno być, bo poza nią nie ma nikogo w Elblągu
17.03.2023, 23:18 Do uzupełnienie : Chyba kpisz? Nie dość że babka z Olsztyna który Elbląg doji i nienawidzi to jeszcze na jej plecach niczym na koniu trojańskim wjedzie harley Nowak a i motorówka dla swoich przydupasow miejsce znajdzie. Falej to żadna zmiana ona dalej będzie trzymać tych co są, czyli będzie tak jak było i szkodliwy układ dalej przetrwa. Jedyną zmianą będzie ktoś z PIS. Reszta to powiązania z tymi co są i nie warto na nich głosować bo Elbląg potrzebuje zmiany. Dobrej zmiany. Dość już PRL-U, dość tego dziadostwa!
17.03.2023, 23:30 Matka Wislera: To juz czas aby odeszly stare klempy i stare dziady ! Definitywnie! Bo co za duzo to niezdrowo a zwłaszcza ci i te gnojących ludzi
18.03.2023, 00:13 rozliczenia !: przede wszystkim trzeba rozliczyć tych którzy posiadając przez chwilę insygnia władzy wykorzystali je na niszczenie ludzi! takie typy powinny zostać przedstawione społeczeństwu wraz z metodami przez nich stosowanymi!
18.03.2023, 06:48 Tak dla p. Śliwki: Oddam glos na mlodego Śliwkę i PIS!duzo ludzi odrzegnuje się od PO , bo ma ich po prostu dosyć !
18.03.2023, 08:07 chester: zwolennicy załupieżonego mlaskacza w akcji!micha ryżu tak was napędza?
18.03.2023, 08:23 kek: @~ Mietek ~ mnietek chyba ci się cosik pokićkało to nie łoni ino ... twoi, nieprawdaż?
18.03.2023, 08:32 do Do uzupełnienia: ty chyba jesteś lekko niedzisiejszy, ci których wymieniłeś, na jej nazwisko dostają trzęsiawki
18.03.2023, 08:43 Nie dla PO: Niestety PO nie ma dobrego kandydata, a jesli ma to takiego przy ktorym nic się w mieście nie zmieni a stary uklad pozostanie i zmęczy to miasto do końca! Dlatego juz NiE dla PO !
18.03.2023, 08:48 Adam: Oczywiście żewtylko KO. Oby nie zdradziecki PiS.
18.03.2023, 09:07 PIS liderem zostanie: Wolność wyboru jest oczywista bo na tym polega demokracja! Sondaże jednak wskazują jednoznacznie ze Pis nadal będzie wygrywać! KO nie ma żadnych szans, wiemy o tym wszyscy dobrze! KO ciągle szukająca we wszystkim interesu dla samych siebie nie potrafi się między sobą dogadać dla dobra ludzi bo myślą tylko o stoleczkach dla siebie!Pozwolili za nieudolnego i zaślepionego na suebie przywodztwa aby PIS przejęło władzę więc winnych zaślepienia, buty , arogancji PO niech szuka wśród swoich ! PIS ugruntowalo władzę i zmiany nie będzie, moze nie będą samodzielni ale wygrają z latwowcią ! Lepiej niech lewica oceni swój marny wynik dzieki swoim nieudolnym przywódcom bo nawet lokalnie wstyd!
18.03.2023, 09:30 O czym szumią wierzby?: A gdzie zniknęła Pani Poseł Falej? Coś slabo w Elblagu z aktywnością ostatnio a przeciez nadchodzi czas decyzji ??? Czyzby zakaz???
18.03.2023, 09:41 Czerwona kartka dla PO: Nie dla PO bo pozwalają na bardzo zle praktyki ! To niedopuszczalne i to duze rozczarowanie w Elblągu! A zawsze głos byl na PO , teraz już zdecydowanie NIE i czerwona kartka ! Brzydko
18.03.2023, 11:35 Loched: Myślę że w tych ciężkich i wojennych czasach.Tylko na PiS
18.03.2023, 12:39 DO Oszukanej przez PO: Drugą Ukrainę z Polski zrobił PiS! A nie PO ,bo to dziś PiS rządzi w Polsce ...chyba Ci się coś po.....o! I Te oszukańcze pisowskie...dajemy 13tą emeryturę..to jest zasiłek do emerytury. Słowo ...13 emerytura oznacza,że powinno się dostać taką samą kwotę emerytury,jaką dostaje się przez 12 miesięcy..więc niech pinokio nie oszukuje ludzi...a jeszcze musi z innego funduszu pożyczyć 5 miliardów...bo nie ma na 13 tą emeryturę..to rozdawnictwo i wszystkie tzw. Plusy...będą spłać praprawnukowie!
18.03.2023, 12:50 MIESZKANIEC : Tylko PIS może być nadal przy władzy .Jest to porządna organizacja która co mówi to robi , a robi jak do tej pory wszystko bardzo dobrze . Brawo PIS dużo zdrowia i uśmiechu życzy stary patriota urodzony a w latach trzydziestych ,Pamiętam czasy przedwojenne i powojenne , była to jedna wielka bieda , tak jak dziś nigdy nie było w Polsce dobrze
18.03.2023, 13:11 Na pis: Ja z przekory zaglosuje na pis aby więcej nie oglądać juz niektorych twarzy bo strasznie obmierzły
18.03.2023, 15:37 Szumią wierzby: prawie dziesiątka co do p.poseł, zapytaj mańkuta i nowaka
18.03.2023, 16:01 Truso: ,Pamiętajmy jednak o tym,że wybory październikowe- to wybory do parlamentu,te samorządowe będą niestety za rok,chyba w kwietniu.Jeszcze przez te 12 miesięcy ekipa ratuszowych " speców" zdąży narobić dużo " dobroci", najważniejsze abyśmy nie dali sobą manipulować i nie pozwolili,aby port pozostał komunalny- to będzie koniec marzeń o powstaniu naszego miasta z kolan.
18.03.2023, 16:57 Robert Koliński: Zagłosuję tylko na przedstawiciel/ki takiej partii, która odetnie się od post-styropianowej, jurgieltniczej, anty-polskiej, aspołecznej i z gruntu hitlerowskiej (sprawdźcie kto jest autorem hasła) polityki "Armat zamiast masła", wycofa nas z tej haniebnej, nie naszej wojny na wschodzie oraz będzie dążyć do normalizacji stosunków z Rosją i wykopania z Rzplitej wojsk jankeskiego okupanta. Tylko partia potrafiąca układać się z sąsiadami jest godna głosu rozumu, bo gdzie nas zaprowadziły POdżegackie tumany ze styropianu oraz ich "lewicoPOdobne" pieski na dolarowej smyczy (w rozmiarze europejskim), to widać najlepiej dziś w portfelach Polaków. Tanie surowce z Rosji i zakończenie ruchawki na Ostfroncie to jest jedyna szansa dla europejskiego przemysłu i Polski, proste, choć matołectwo nie kmini;
18.03.2023, 17:15 NIE DLA MŚCIWYCH : jeszcze do niedawna uważałem ze to PIS jest partia Mściwoi , dziś wiem ze byłem w błędzie ! Znaleźli się w tym lepsi! zagłosuję na PIS
18.03.2023, 18:13 Prawda: W każdej firmie jest ktoś taki , ze jak pójdzie na urlop to odpoczywają wszyscy -:) i oby częściej!
18.03.2023, 18:51 Obciach ! : Czy ktoś widzial tą zenującą akcję PO pod tvp w Elblągu? Niektórym to juz naprawdę padło na umysł! Nie jestem za pis ale ta akcja na siłę z tą garstką ludzi to po prostu obiach
18.03.2023, 20:23 ad: Wójt Pcimia na czele Spółki Skarbu Państwa, Premier historyk, Marszałek Sejmu ogrodnik, to jak w tym kraju ma być dobrze? PiS nie ma pojęcia o sprawowaniu władzy, polityce zagranicznej, gospodarce, dyplomacji, czy innych problemach współczesnego świata. Obalenie PiS to dzisiaj obowiązek i przywilej każdego przyzwoitego Polaka. Ciągle tylko kłamstwa i prymitywna propaganda. Zdemoralizowana władza zblatowana ze średniowiecznym Kościołem. Ludzie żyją dla opłacania rachunków w wynajętych klitach z nędznymi płacami.
18.03.2023, 21:35 Wielkie Trzepanie !: A jak tam posuwa się Wielka Czystka???
19.03.2023, 07:01 Wet: Tylko PIS, do ad za PO to dopiero się ludziom dobrze zylo. Bezrobocie rekordowe, praca za grosze, jak mialeś, miliony młodych wyjechało za praca, arogancja i bezczelność władzy wielką, afera goniła aferę. Ta też jest słaba, ale jaki mamy realny wybór. Pan Śliwka prezydentem Elbląga.
19.03.2023, 08:18 Czas na odmianę : Ja tez w dup..... mam te agitacje, gadki do ludu! Oceniam poziom ludzi i to jak postępują z ludzmi i do czego się posuwają ! PO lokalnie rozczarowało ! Dlatego tym razem oddan glos na inteligentnego Śliwkę a tym samym na Pis, co tam niech pokażą czy cos tu zmienią ! Jak się nie sprawdzą to będzie referendum bo zawsze lud ma głos!
19.03.2023, 09:32 menel: Podać e - mail - może jeszcze nazwisko , adres i telefon .
19.03.2023, 11:21 Elblazanin do Slawka : Pański komentarz to czyste dno jak można nazywać wyborców niezrownowazonymi którzy chcieli i chcą nadal żeby im żyło się lepiej i bezpieczniej bez Popaprancow platwormiakow którzy trzymają się koryta i stołków za cenę ludzi a zresztą dla nich to ludzie się nie liczą dość oszustw kantów zdradzieckich całe Po to szkodnik żenujący
19.03.2023, 13:07 Jan: Do elblazanin. Ty pisowski s.... Won z kraju psie.
19.03.2023, 15:20 Eg: Głosuję tylko na PiS
19.03.2023, 15:21 Bolek : Głosuję tylko na PiS
19.03.2023, 16:12 VM: "~ Złoty bączek Przedwczoraj 12:14 Każdy byle nia zdradziecka KO, ktora jedynei co robi to zgrywa totalną opozycję. Służalczo wykonują polecenia Brukseli bez względu czy uderza to czy nie w polską rację stanu. No i pamiętajmy, że do KO chciała zablokować przekop Mierzei - do końca składali donosy do Brukseli. Byle tylko utrudnić życie PiS-owi. Trzeba być idiotą, żeby tego nie widzieć albo głosować na takich ludzi. Czytaj więcej na https://info.elblag.pl/107,73109,Na-ktora-partie-oddalbys-glos-gdyby-wybory-do-Sejmu-byly-za-tydzien-Zaglosuj-w-ankiecie.html#ixzz7wPuWlMfD" Warto powtórzyć najlepszy z komentarzy jakie tu widzę. Od siebie dodam, że głosowanie na POPIS lub czerwono-tęczowych, to głupota. Umaczani w ich interesy i spokrewnieni z nimi na nich głosują. Resztą z nich to idioci.
19.03.2023, 16:20 VM: @Jan, psy, te z PRL (MO, ZOMO, UB itp. ścierwo) tak właśnie mówi jak ty. Jedni z drugimi są siebie warci, cała Banda Czworga. Ale "genetyczny antypis" ma najbardziej parszywy elektorat: emerytowanych bandytów na usługach radzieckiego okupanta i ich pomiot.
19.03.2023, 17:07 Wyborca : Tylko głosuję na PiS
19.03.2023, 17:22 Magnat Biznesu: PIS PO jeden uj!
19.03.2023, 19:04 Z naszego podwórka : Tu trzeba zmienić władze w miescie , na nowych, młodych nie skarzonych aferami, przekrętami,układami. Wróbla na taczce wywieźć, była szansa , niekt nie ruszył się podpisać pod wnioskiem za referendum, zabrakło 300 glosów
19.03.2023, 19:50 do z naszego podwórka : jedno co zmienić ale przede wszystkim rozliczyć każdego z osobna za lata wydawania każdej złotówki. za lata traktowania ludzi , za to co stało się z tym miastem!! nie można sobie odejść ot tak i syf zostawić komuś! za wszystko trzeba się rozliczyć lub zostać rozliczonym, bo latami brało się za to odpowiednie pieniądze! bo zawsze trzeba pamiętać , że w górze silniejszy wiatr wieje!!!
19.03.2023, 22:12 MALINA: Ale Tu Pisiorów.Kasy mają a Ciemnogród Chwilówki,
20.03.2023, 05:38 Do Malina : A pisiory to nie ludzie? Nie dziel Polaków i nie siej nienawisci skoro komuś cos wytykasz , bądź ponad podzialami ! I nie tylko są pisiory i pełowcy są tez obiektywni i bezpartyjni ....
20.03.2023, 06:57 .m.: A wlasnie pisiory to nie ludzie. WYnaturzone zwierzeta z wypranym mozgiem przez tvp. A dzieli to wlasnie twoj pis .
20.03.2023, 07:20 Elbląg : Głosuję tylko na PiS
20.03.2023, 07:58 Nie chcę, ale muszę: nigdy w życiu nie myślałem, że mogę dać głos wbrew moim przekonaniom, jeżeli jednak słyszę, że kandydować może p. Wróblewski, p. Missan, czyli ludzie przyklejeni do siebie, razem z nimi kontynuacja stęchlizny, bo przecież co nowego może zaproponować ten ostatni, całkowicie niewidoczny. Jeżeli nie pojawi się ktoś z zewnątrz dający szansę, to z zaciśniętymi zębami głosuję na p. Śliwkę, chociaż ci straszni radni odpychają
20.03.2023, 08:35 Gorszy sort : Jako nie człowiek głosuję tylko na PiS
20.03.2023, 08:35 Nie wspieram komuny : Głosuję na PiS
20.03.2023, 08:36 Wyborca : Głosuję tylko na PiS
20.03.2023, 13:22 dumny: dosc bezjajowych figurantow czas na zmiany pozytywne
20.03.2023, 14:37 POlak: Prawdziwy polak glosuje tylko na PIS. Zdrajcy z PO - WON
20.03.2023, 17:38 ludmina: KO to śmierć dla Polski.Tylko PIS.
20.03.2023, 17:53 do@ nie chcę ,ale muszę: Zgadzam się z tobą. Zbliżamy się do maratonu wyborczego. Jeżeli w parlamentarnych zobaczę te same twarze - nie idę na wybory. Samorządowe zagłosuję na Falejową a jeżeli by nie wystartowała zagłosuję tak jak ty. Mam już dość tej ferajny.
20.03.2023, 18:48 chester: P/olak/prawdziwy polak to ma swój rozum i nie zagłosuje na pis
20.03.2023, 19:38 Nie na PO : PO juz bylo i olało zwyklych ludzi a teraz oprocz gadki nic nie zrobią! Ich czas minął! Wystarczy popatrzec tu , niby widzieli, niby krytykowali a potem robili to samo i robią dalej byle z tego coś mieć! Wszyscy dobrze pamietamy krytykę prezia przez obecnego vicka ale teraz cicho ciszej cichutenko, z tylu na paluszkach dryb dryb dryb ! Tak więc zero wiarygodności! Dlatego nie zagłosuje juz w Elblagu na nikogo z PO ! I wbrew wszystkiemu nie są dobrzy dla ludzi !
20.03.2023, 20:00 Arc: Jeśli wierzyć takiemu sondażowi, to ludzie są tak zidiociali, że w kółko głosuj na układ okrągłostołowy i przez ponad 30 lat jesteśmy w coraz gorszym zamordyzmie, z wizją utraty resztek wolności i jakiejkolwiek swobody obywatelskiej. PiS PO - jedno zło!
20.03.2023, 20:26 Arc: Nie wierze w to co czytam. Koliński z twojego wpisu wynika, że zagłosujesz na Brauna z Konfederacji, bo tylko on spełnia twój postulat. Jak to zrobisz to szczena mi opadnie i będę zmuszony do zmiany zdania o tobie :D
20.03.2023, 21:06 Mściwe MACKI : jako antypolityczny ale obserwujący maraton obietnic wyborczych oraz lokalne układziki mogę stwierdzić jedno ,że nawet PIS NIE ZGNOI i nie UPODLI TAK SWOICH nawet jak podpadli jak PO, PSL, SLD ! Dlatego na żadną z tych partii nie zagłosuję ani na ich kandydata!
21.03.2023, 17:07 Robert Koliński: @Arc - Braun to się ode mnie dziś uczyć jedynie może, i wcale niewykluczone, że to jemu przyjdzie głosować na mnie - ale w sumie, to, jak kiedyś już nawet w telewizorze wspominałem, w kwestii zaprowadzenia Pokoju w Europie, to dla dobra Rzplitej i z Braunem jestem się w stanie dogadać, jako dyplomata najwytrawniejszy;) Dodatkowo, nawet się uśmiałem;) #PrawdaWasWyzwoli, #yanksGoHome! #TakByło; 🖤🚩
22.03.2023, 09:22 Zdziwiony: Tak czytam i czytam... nadal nie wiem kim jest motorówka xD
22.03.2023, 09:46 frodo: Polak-won to krzyknij na żoliborzu pod domem twego idola
22.03.2023, 09:46 elektorat `47: Obowiązkowo na Wróbla, czerepaka, Więcławską, Czyżyka bo "są najlepsi, nasi, i właściwi na właściwym". W braniu z kasy miejskiej.
22.03.2023, 14:31 ja tutejszy: Przyznam z ogromnym wstydem i bólem, że kiedyś zagłosowałem na pana Witolda Wróblewskiego.
22.03.2023, 14:53 Wyborca : Tylko głosuję na PiS


Inne artykuły:

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek w Elblągu - zobacz materiał filmowy
Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek w Elblągu - zobacz materiał filmowy (11)
O nagrody rywalizowało 33 przyszłych ekonomistów. Za nami Finał Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Funduszach Unijnych
Za nami Finał Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Funduszach Unijnych (8)
Elbląg: Żywe obrazy powstania styczniowego (zobacz zdjęcia)
Elbląg: Żywe obrazy powstania styczniowego (zobacz zdjęcia) (8)
Elbląg: Sportowe świętowanie za nami. Nagrodzono najlepszych zawodników i trenerów (zobacz zdjęcia)
Sportowe świętowanie za nami. Nagrodzono najlepszych zawodników i trenerów (7)
Elbląg: Kryminalni znaleźli w mieszkaniu 22-latka blisko pół kilograma amfetaminy i marihuany
Elbląg: Kryminalni znaleźli w mieszkaniu 22-latka pół kg amfetaminy i marihuany
Dożywocie dla zabójcy prezydenta Pawła Adamowicza
Dożywocie dla zabójcy prezydenta Pawła Adamowicza (20)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.