Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
16.03.2023 21:00

Elbląg: Sportowe świętowanie za nami. Nagrodzono najlepszych zawodników i trenerów (zobacz zdjęcia)


Elbląg: Sportowe świętowanie za nami. Nagrodzono najlepszych zawodników i trenerów (zobacz zdjęcia)


Elbląskie Święto Sportu za nami. Blisko sześćdziesięciu zawodników i trenerów odebrało dziś (16 marca) wieczorem nagrody i wyróżnienia. Zobacz galerię zdjęć.

 

Na to wydarzenie lokalne środowisko sportowe czekało kilka lat. Elbląskie Święto Sportu wróciło po przerwie spowodowanej pandemią. Setki zawodników, trenerów i działaczy sportowych spotkało się dziś (16 marca) w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej, aby uroczyście podsumować miniony rok.

 

 

Sukcesy i wysokie wyniki, jakie osiągnęliście w ubiegłym roku to najlepszy dowód na to, że praca, którą wykonujecie podczas ciężkich systematycznych treningów, przynosi efekty w postaci medalowych startów na największych zawodach krajowych i międzynarodowych. Blisko 60 osób odbierze dziś nagrody i wyróżnienia przyznane za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym. To imponująca liczba. Chcę wam podziękować i pogratulować. Wasze sukcesy świetnie promują Elbląg w kraju i poza jego granicami

 

- mówił prezydent Elblaga.

 

 

Podczas Elbląskiego Święta Sportu wręczono blisko sześćdziesiąt nagród i wyróżnień. Uhonorowano zawodników, którzy w ubiegłym roku odnosili znaczące sukcesy w krajowym i międzynarodowym współzawodnictwie sportowym, a także trenerów.

 

 

To ważne dla sportowca być docenionym w tym, co się robi. To dla nas dodatkowa motywacja. Cieszę się z wyróżnienia. Ubiegły sezon był dla mnie udany. Liczę na to, że i ten taki będzie

 

- mówiła Ada Jażdżyńska (Orzeł Elbląg), jedna z wyróżnionych zawodniczek.

 

 

Nagrody za osiągnięcia sportowe otrzymali: Jędrzej Borowiecki (Orzeł Elbląg), Adrian Durma (Silvant Kajak Elbląg), Nikodem Kozak (KSW Tygrys Elbląg), Tymoteusz Lic (Tomita Elbląg), Przemysław Rojek (Silvant Kajak Elbląg), Tomasz Talewicz (Meyer Elbląg), Lidia Czarnecka (Skoczek Elbląg), Anna Doroszkiewicz (Jedynka Elbląg), Tomasz Pytlak (Silvant Kajak ELbląg), Karol Braziuk (A.K. Andrex Elbląg), Mateusz Bielecki (Atak Elbląg), Igor Janik (Hetman Elbląg), Marcel Jureko (Jedynka Elbląg), Julia Kot (Silvant Kajak Elbląg), Mikołaj Kot (Silvant Kajak Elbląg), Marcin Liszcz (Atak Elbląg), Michał Lorbiecki (A.K. Andrex Elbląg), Konrad Szumski (Atak Elbląg), Adam Wiśniewski (Atak Elbląg).

 

 

Nagrody za sukcesy w pracy szkoleniowej odebrali trenerzy: Agnieszka Banaś (Silvant Kajak Elbląg), Ireneusz Borowiecki (Orzeł Elbląg), Wojciech Janik (Olimpia Judo Elbląg), Krzysztof Kluge (Jedynka Elbląg), Magdalena Kołacka (Truso Elbląg), Beata Kukowska (Szóstka Elbląg), Leszek Wilk (Olimpia Judo Elbląg), Zbigniew Wołoszyn (Tomita Elbląg), Tomasz Wysocki (Jedynka Elbląg).

 

Nagrodę za " zasługi w promowaniu aktywności wśród mieszkańców, bogatą ofertę zajęć sportowo-rekreacyjnych, a także, dobrą współpracę ze środowiskiem sportowym" prezydent przyznał Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Elblągu.

 

Uroczystość uświetniły występy dzieci i młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury, a także Agnieszki Marczak, jednej z finalistek szóstej edycji programu „Mam talent”.

 

 

 

 

NJ

Galeria zdjęć: Elbląg: Sportowe Świętowanie za nami.
Artykuły powiązane

:

Po meczach remisowych kibice czekają na trzy punkty! Dziś Olimpia podejmuje Śląsk II Wrocław
Po meczach remisowych kibice oczekują wygranej. Dziś Olimpia - Śląsk II Wrocław (1)
Rusza XXV Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa „…czy to jest kochanie?”
Rusza XXV Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa „…czy to jest kochanie?”

Komentarze (7):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
17.03.2023, 07:44 Były sportowiec ZA SWOJE: I oto jest lista prawdy. Niech włodarze Elbląga popatrzą na wyróżnione dyscypliny i zawodników, z których elblążanie są dumni i wspomogą ich finansowo. Oni nie chcą podgrzewanej trawy, bo na treningach się pocą. Oni chcą tylko móc trenować w godnych warunkach i mieć możliwość uczestniczyć w zawodach na swoim poziomie - narodowym, światowym a może olimpijskim.
17.03.2023, 08:12 oo: A pan Wilk to otrzymuje te nagrody ... etatowo?
17.03.2023, 08:39 kek: przecież dyrektor z awansu wewnętrznego w MOSiR, za pracę otrzymuje pobory to jeszcze to wyróżnienie w postaci nagrody? Ciekawe oj ciekawe?
17.03.2023, 08:55 zorro: praca sportowców przynosi efekty - a praca włodarzy tylko wielkie rozczarowanie
17.03.2023, 13:34 kuk: a pana Kowala "trenera" siatkówki z wykształcenia polonista pominięto w nagradzaniu? chyba że nagrodą będzie wygranie konkursu na dyrektora promocji i turystyki?
17.03.2023, 15:05 Pomp: Największe zaskoczenie że żadna z zawodniczek Startu Elbląg ani trenerów nawet grup młodszych nie została wyróżniona. Wiadomo 2 ligi niżej OL to sporo trzeba było wyróżnić bo się klepią po pleckach grub.aski
19.03.2023, 12:23 Stefan: Przykro patrzeć jak nawet przy nagradzaniu kolesiostwo jest ważniejsza niż wyniki sportowe. Widac klepanie po plecach prezydenta wystarcza skoro wszyscy trenerzy z klubu ktory nie ma żadnych wyników są nagradzani/wyróżnieni. Przykro się na to patrzy...


Inne artykuły:

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek w Elblągu - zobacz materiał filmowy
Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek w Elblągu - zobacz materiał filmowy (11)
O nagrody rywalizowało 33 przyszłych ekonomistów. Za nami Finał Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Funduszach Unijnych
Za nami Finał Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Funduszach Unijnych (8)
Elbląg: Żywe obrazy powstania styczniowego (zobacz zdjęcia)
Elbląg: Żywe obrazy powstania styczniowego (zobacz zdjęcia) (8)
Elbląg: Kryminalni znaleźli w mieszkaniu 22-latka blisko pół kilograma amfetaminy i marihuany
Elbląg: Kryminalni znaleźli w mieszkaniu 22-latka pół kg amfetaminy i marihuany
Dożywocie dla zabójcy prezydenta Pawła Adamowicza
Dożywocie dla zabójcy prezydenta Pawła Adamowicza (20)
Jakie sneakersy są teraz na czasie? Znajdź swoją parę!
Jakie sneakersy są teraz na czasie? Znajdź swoją parę!
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.