Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
19.03.2023 13:00

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 236)


Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 236)


Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Galeria zdjęć: Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 236)
Artykuły powiązane

:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 235)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 235) (5)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 234)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 234) (4)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 233)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 233) (8)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 232)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 232) (6)

Komentarze (5):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
19.03.2023, 13:56 lucjan: wczoraj przez 20 minut kilkanascie osób protestuje przed elblaską siedzibą tvp i od razu pojawiają się trzy radiowozy .Policji . Ale na co dzień na ulicach jakoś ich nie ma co widac po zdjęciach w 236 już odcinku Mistrzów Parkowania . Albo połowa elblaskich mundurowych pomyliła się z wyborem zawodu , albo ich przełożeni .
19.03.2023, 16:33 Do @ lucjan : Bo elblaska PiSmilicja nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu I kręcenia karuzeli, bo zepsuje Oni " umiom" bronić tylko rządowej PiSwizji, Kurupls z kotem, schodów na Placu w Warszawie i ewentualnie lokalnego posła z niepełnym wykształceniem podstawowym, aferzystę Kras.....Mu,Muuuu ;)
19.03.2023, 19:43 Lucyfer: Kierowca czarnej Skody miał wyjatkowego pecha.....zawsze to białe Volvo stoi w poprzek Słonecznej. Nie ma tygodnia żeby ta baba nie zaparkowała źle swojego auta i jakoś jej nikt zdjęcia nie zrobi.
20.03.2023, 07:21 Rowerelektro: Czy w tym sezonie doczekamy się serii Mistrzowie parkowania hulajnóg? Powinny być wyznaczone miejsca gdzie mogą parkować a nie rzucają gdzie popadnie
20.03.2023, 16:28 wehikuł: Zapraszam co weekend na Lotniczą pod EUEH znajdzie się tam wielu super kierowców ostatnio jakiś cymbał na rejestracja GSZ zaparkował na tym niby rondzie, centralnie na środku trawnika. Ja rozumiem że ktoś ze wxi do miasta pierwszy raz przyjechal ale jakoś te prawko zrobił, no chyba że kupił


Inne artykuły:

Wsparcie dla szczególnie uzdolnionych dzieci i młodzieży
Wsparcie dla szczególnie uzdolnionych dzieci i młodzieży
Miasto ogłosiło konkursy! Zmienią się dyrektorzy 14 placówek oświatowych, w tym Przedszkola nr 8?
Miasto ogłosiło konkursy! Czy zmienią się dyrektorzy 14 placówek oświatowych? (31)
Elbląg: Nie tylko cebula horrendalnie zdrożała. "Warzywa zaczęłam kupować na sztuki"
Nie tylko cebula horrendalnie zdrożała. "Warzywa zaczęłam kupować na sztuki" (16)
Remis z lekkim niedosytem. Concordia urwała punkty wiceliderowi [GOLE Z MECZU]
Remis z lekkim niedosytem. Concordia urwała punkty wiceliderowi [GOLE Z MECZU] (3)
Kolejny krok do pozostania w Superlidze Kobiet. Start pokonuje PR Urbis Gniezno
Kolejny krok do pozostania w Superlidze Kobiet. Start pokonuje PR Urbis Gniezno (3)
Cheerleaderki z Elbląga wystąpią na mistrzostwach Polski. "To więcej niż machanie pomponami"
Cheerleaderki z Elbląga wystąpią na mistrzostwach Polski
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.