Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
17.03.2023 16:45

Sprawić niespodziankę u wicelidera. W sobotę Concordia gra z Legionovią


Sprawić niespodziankę u wicelidera. W sobotę Concordia gra z Legionovią


W sobotnie południe (18 marca) piłkarzy Concordii czeka trudna, wyjazdowa przeprawa z wiceliderem tabeli i jednym z głównych faworytów do awansu. O godzinie 13 pomarańczowo-czarni zmierzą się z Legionovią Legionowo, która w obu wiosennych meczach zdobyła komplet punktów, nie tracąc przy tym gola. Słoniki z kolei po falstarcie w Łodzi, w ubiegły weekend odpoczywały po odwołanym meczu z Unią. Zespół trenera Adriana Żurańskiego do Legionowa jedzie jednak z zamiarem sprawienia niespodzianki.Legionovia po 19 kolejkach zajmuje drugie miejsce w trzecioligowej tabeli, mając na koncie 36 punktów i tylko jedno oczko straty do liderującej Pogoni. Drużyna prowadzona przez trenera Michała Pirosa do tej pory zanotowała 10 zwycięstw, 6 remisów i tylko 3 porażki (najmniej w lidze) oraz zdobyła 40 goli i straciła ich 23. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest 27-letni napastnik Szymon Wiejak, który w 18 meczach strzelił 12 bramek i razem z Joao Odilonem z Mławianki jest wiceliderem najlepszych strzelców grupy pierwszej.

Zimą w kadrze zespołu nastąpiły kosmetyczne zmiany. Z drużyną pożegnali się trzej gracze, którzy pełnili rolę rezerwowych (Artur Balicki, Marcin Bawolik, Kacper Pankowski), a skład uzupełnił jedynie 21-letni środkowy obrońca Wojciech Mucha z MKS Kluczbork oraz trzej młodzieżowcy: Natan Landsberg (2003, GKS Podolszyn), Patryk Rycaj (2004, Legionovia II) i Szymon Sokolnicki (2005, Ząbkovia Ząbki). Warto również odnotować powrót na boisko po długiej kontuzji doświadczonego, 36-letniego napastnika Dariusza Zjawińskiego.Zespół z Legionowa ubiegły rok kończył w nie najlepszych nastrojach po listopadowej porażce u siebie z Wartą Sieradz 0:1. Za to wiosenne granie wicelider tabeli zaczął znakomicie, od wygranej na własnym stadionie z Pilicą Białobrzegi 2:0 oraz zwycięstwa na trudnym terenie w Zambrowie z Olimpią 2:0.

Sobotni pojedynek będzie starciem dwóch drużyn znajdujących się na przeciwległych biegunach tabeli i rywalizujących o zupełnie inne cele. Jesienne starcie obu zespołów w Elblągu zwyciężyła Legionovia. Nasi rywale do przerwy prowadzili już 3:0 (gole: Szymon Wiejak, Kacper Kaczorowski, Dawid Papazjan), ale dwa gole Łukasza Kopki w drugiej połowie dały Słonikom kontakt. W końcówce losy spotkania rozstrzygnął jednak rezerwowy Bartosz Mroczek i legionowska drużyna triumfowała 4:2.

Dotychczasowy bilans rywalizacji obu zespołów jest niestety zdecydowanie korzystny dla Legionovii, która w 4 meczach odniosła 4 zwycięstwa. Concordia w tych starciach strzeliła tylko 3 gole i straciła ich 12. Przed pomarańczowo-czarnym trudne, ale nie niemożliwe zadanie wywiezienia punktów z Legionowa.Początek meczu Legionovia – Concordia w sobotę, 18 marca o godz. 13:00 na obiekcie przy ul. Parkowej 27 w Legionowie. Zawody jako sędzia główny poprowadzi Jakub Rutkowski z Białegostoku. Na liniach asystować mu będą Krzysztof Jabłonowski i Piotr Rybiński.

RK

Artykuły powiązane

:

Nieudana inauguracja wiosny w Łodzi [GOLE Z MECZU]
Nieudana inauguracja wiosny w Łodzi [GOLE Z MECZU]
Bez przełamania na wyjazdach. Concordia nie zapunktowała w Zambrowie [GOLE Z MECZU]
Bez przełamania na wyjazdach. Concordia nie zapunktowała w Zambrowie [GOLE]

Komentarze (0):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:


Inne artykuły:

Elbląg: Żywe obrazy powstania styczniowego (zobacz zdjęcia)
Elbląg: Żywe obrazy powstania styczniowego (zobacz zdjęcia) (8)
 Debata oksfordzka „Żuławy nie są dobrym miejscem do życia" w Liceum Sztuk Plastycznych
Debata oksfordzka „Żuławy nie są dobrym miejscem do życia" w LSP (2)
Zakończenie sezonu na lodowisku Helena
Zakończenie sezonu na lodowisku Helena (2)
O nagrody rywalizowało 33 przyszłych ekonomistów. Za nami Finał Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Funduszach Unijnych
Za nami Finał Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Funduszach Unijnych (8)
Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek w Elblągu - zobacz materiał filmowy
Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek w Elblągu - zobacz materiał filmowy (11)
Elbląg: Sportowe świętowanie za nami. Nagrodzono najlepszych zawodników i trenerów (zobacz zdjęcia)
Sportowe świętowanie za nami. Nagrodzono najlepszych zawodników i trenerów (7)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.