Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
18.03.2023 11:00

Zakończenie sezonu na lodowisku Helena


Zakończenie sezonu na lodowisku Helena


Wszystko co dobre, szybko się kończy. Sezon na Lodowisku Helena dobiega końca i z tej okazji pragniemy zaprosić wszystkich elblążan na jego uroczyste zakończenie. Czeka nas wspaniała zabawa w rytmie muzyki i nastrojowych świateł. Start w niedzielę, 19 marca, o godzinie 17:00. Będzie to zarazem ostatnia ślizgawka w tym sezonie.

 

To były wspaniałe miesiące spędzone na lodowej tafli. Od połowy października mieliśmy przyjemność korzystać z obiektu przy ul. Karowej, na którym odbywały się nie tylko ogólnodostępne ślizgawki, ale również tematyczne imprezy jak np. „Mikołajki na lodzie” czy „KarnawaLOVE Party”. Oprócz tego podczas ferii, od poniedziałku do piątku, płyta lodowiska była bezpłatnie udostępniona dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach.

 

Teraz, mając w pamięci miłe wspomnienia, a na twarzy uśmiech, przyszedł czas podsumować minione kilka miesięcy na „Helenie”. W tym sezonie odnotowaliśmy niemalże 25 tysięcy wejść, co pokazuje, jak bardzo lubiany jest to obiekt. Ponadto lodowisko stało się domem dla elbląskich szkół oraz klubów sportowych, które mogły bezpłatnie korzystać z jego funkcjonalności.

 

Sezon na łyżwy potrwa do niedzieli, 19 marca. Ostatniej ślizgawce towarzyszyć będzie klimatyczna oprawa świetlna, a o dyskotekowy nastrój zadba DJ serwujący najlepsze taneczne hity. Czeka nas więc dużo ruchu i dobrej zabawy na lodowej tafli.

 

Zakończenie sezonu na lodowisku odbędzie się w niedzielę, 19 marca, o godzinie 17:00 przy ul. Karowej. Bilety są dostępne w cenie zwykłego wejścia na ślizgawki – 11 zł normalny i 7,50 zł ulgowy, a szczegółowy cennik znajduje się na stronie MOSiR. Opłatę ułatwi znajdujący się wewnątrz budynku biletomat, dzięki któremu szybko, łatwo i bezgotówkowo można wyposażyć się w bilet. Na lodowisku funkcjonuje także wypożyczalnia sprzętu, prowadzona przez Klub Sportowy Orzeł. Koszt za parę łyżew to 10 złotych (płatne gotówką w wypożyczalni).

 

Wraca Tor Kalbar!

 

Od najbliższego poniedziałku (20 marca) wracamy na tor wrotkarski przy ul. Agrykola. To jedyne takie miejsce w Elblągu, gdzie bezpłatnie możecie pomknąć na rolkach, wrotkach lub hulajnogach, ale także zagrać w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną oraz piłkę nożną. Ponadto na terenie obiektu znajdują się dwa korty tenisowe z dodatkowym oświetleniem, które wymagają wcześniejszej rezerwacji i są jedyną płatną formą aktywności. Z toru wrotkarskiego można korzystać od poniedziałku do piątku między 13:00 a 17:00, a w weekend od 8:00 do 17:00, natomiast boiska wielofunkcyjne czynne są codziennie od 8:00 do 17:00.

 

 

Tekst i fot. MOSiR


Artykuły powiązane

:

Pomowiec z halowym pucharem
Pomowiec z halowym pucharem
Finał siatkarskiej ligi MOSiR
Finał siatkarskiej ligi MOSiR

Komentarze (2):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
18.03.2023, 15:08 Jurek: Dlaczego korty tenisowe są płatne ?
18.03.2023, 19:01 Zażenowana: A po co i w jakim celu zamykać mryte lodowisko, przeciez z natury rzeczy jest to obiekt całoroczny?! Nie miasto, a stan umysłu....


Inne artykuły:

Witamy w Elblągu: Marcela, Ninę i Antoniego
Witamy w Elblągu: Marcela, Ninę i Antoniego
Pożar mieszkania przy Stawidłowej
Pożar mieszkania przy Stawidłowej (3)
Zwycięstwo Olimpii nad Śląskiem i przeskoczenie Stomilu w tabeli 2 ligi
Zwycięstwo Olimpii nad Śląskiem i przeskoczenie Stomilu w tabeli 2 ligi (1)
 Debata oksfordzka „Żuławy nie są dobrym miejscem do życia" w Liceum Sztuk Plastycznych
Debata oksfordzka „Żuławy nie są dobrym miejscem do życia" w LSP (2)
Elbląg: Żywe obrazy powstania styczniowego (zobacz zdjęcia)
Elbląg: Żywe obrazy powstania styczniowego (zobacz zdjęcia) (8)
O nagrody rywalizowało 33 przyszłych ekonomistów. Za nami Finał Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Funduszach Unijnych
Za nami Finał Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Funduszach Unijnych (8)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.