Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
23.05.2023 16:50

Ostatni tydzień zapisów na Piekarczyka


Ostatni tydzień zapisów na Piekarczyka


Elbląski Bieg Piekarczyka wyraźnie nabiera rumieńców. Czas na podjęcie decyzji o starcie w imprezie skraca się każdego dnia, a kalendarz podpowiada, że równo za 7 dni (30 czerwca) lista startowa zamknie się na dobre. Chciałbyś wziąć udział w najpopularniejszym wydarzeniu w Elblągu? Dołącz do nas zanim będzie za późno!

 


XIV edycja popularnego biegu ulicami Elbląga wystartuje już 4 czerwca. Na liście startowej znajduje się łącznie ponad 1100 osób, które wspólnie z nami będą brać udział w jednej z największych imprez sportowych w mieście. Oprócz biegu, podczas wydarzenia pojawią się także dmuchane place zabaw, strefa food truck oraz kilka innych niespodzianek, przygotowanych z myślą o każdej grupie wiekowej. Czeka nas dzień pełen atrakcji, zapraszamy Cię więc do udziału w nim!
Ty wybierasz w jaki sposób chcesz bawić się podczas biegu. Możesz pobiec sam lub w swojej drużynie, w towarzystwie pacemakerów bądź indywidualnie, a także pokonać jedną pętlę (5 km) lub dwie (10 km). Nie ważne czy jesteś profesjonalnym biegaczem, czy amatorem. Tutaj każdy traktowany jest jednakowo i każdy uczestnik może liczyć na odpowiednie warunki oraz unikatowy medal za ukończenie trasy. Dodatkowo najlepsi w kategorii generalnej i w poszczególnych kategoriach wiekowych zostaną wyróżnieni statuetkami oraz nagrodami pieniężnymi.


Zapisy na Elbląski Bieg Piekarczyka prowadzone są tylko do 30 maja (do 23:59). Czasu pozostało niewiele, na szczęście proces zapisów trwa bardzo krótko i nie sprawia nikomu żadnych kłopotów. Wystarczy odwiedzić stronę biegpiekarczyka i przejść do zakładki ZGŁOSZENIA. Znajduje się tam formularz, który wyjaśnia jak w kilku krokach można zapisać się na zawody. Ponadto informujemy, że zapisy na Mini Bieg Piekarczyka zostały zakończone z uwagi na osiągnięty limit, za co pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy obdarzyli nas zaufaniem!


W Elbląskim Biegu Piekarczyka można także wystartować w specjalnej, dedykowanej na tę okazję koszulce. W ofercie znajdują się rozmiary dla dzieci oraz dorosłych w cenie 30 złotych za sztukę. Koszulki techniczne można nabyć na stronie elektronicznezapisy Uwaga! Organizator gwarantuje możliwość zakupu koszulki tylko do 25 maja (czwartek).

 

Sponsorem Strategicznym XIV edycji Elbląskiego Biegu Piekarczyka jest Studio Łazienkowe AWANGARDA.


Sponsorzy i Partnerzy: Centrum Handlowe Ogrody, Salon CANAL+ CH Ogrody Elbląg, Klimat-el, Hotel Kahlberg, Wolność – Fabryka Słodkości, Centrum Ubezpieczeń EXPERT, OSK EXPERT, BUS EXPERT, Sport SPA – Centrum Odnowy Biologicznej i Fizjoterapii, GRIZ „Bielik”, 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Elblągu, Elbląski Szkolny Związek Sportowy, REPROSKAN, Grupa Merlin.


Organizatorzy: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.


Patronat honorowy nad Biegiem objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.


Tekst i fot. MOSiR

 

 

 

 


Artykuły powiązane

:

Poznaj trasę i pacemakerów
Poznaj trasę i pacemakerów
Mini Bieg, wielka frajda
Mini Bieg, wielka frajda (1)

Komentarze (0):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:


Inne artykuły:

Protestują, bo "kilkaset drzew ma zostać wycięte pod farmę fotowoltaiczną”
Protestują, bo "kilkaset drzew ma zostać wycięte pod farmę fotowoltaiczną” (32)
 Mikoszewo: Samochód osobowy wjechał w drzewo
Mikoszewo: Samochód osobowy wjechał w drzewo
Drugi koncert I Elbląskiego Festiwalu Organowego
Drugi koncert I Elbląskiego Festiwalu Organowego
Kierowca skazany na rok więzienia w zawieszeniu. W tym wypadku zginęło czterech mężczyzn
Kierowca usłyszał wyrok. W wypadku zginęło czterech mężczyzn (8)
Setki nowych firm, tysiące miejsc pracy w Elblągu. Zbliża się rewolucja inwestycyjna?
Setki nowych firm, tysiące miejsc pracy. Zbliża się rewolucja inwestycyjna? (33)
Świętuj z mamą pod gwiazdami!
Świętuj z mamą pod gwiazdami!
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.