Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Pożyczka prywatna bez baz i bez zapytań do BIK i KRD

Pożyczka prywatna bez baz i bez zapytań do BIK i KRD w ofercie Get-Money.pl, gdzie posiadamy m.in. chwilówki do 15 000 zł oraz pożyczki na raty do 60 000 zł, wśród których znajduje się prywatna pożyczka społecznościowa, udzielana od 50 zł do nawet 30 tys. złotych. Zaletami pożyczki jest szybki proces wypłaty i minimum formalności oraz pełna kontrola nad kosztami.

Pożyczka prywatna bez baz i bez zapytań do BIK i KRD. Podaję linki do strony: https://www.get-money.pl/banki/pozyczki-na-raty na której wśród pożyczek ratalnych do 60 000 zł, znajduje się pożyczka społecznościowa do 30 000 zł z prostymi formalnościami i uczciwymi warunkami.

Pożyczka prywatna bez baz i bez zapytań do BIK i KRD. Procedurę należy zacząć od zarejestrowania się, czyli wypełnienia na stronie (link poniżej) formularza (pożyczka społecznościowa) - złóż wniosek. Po zarejestrowaniu się i przejściu pozytywnej weryfikacji użytkownika, która polega na weryfikacji dokumentu tożsamości, adresu e-mail, numeru telefonu i rachunku bankowego, można wystawić wniosek o pożyczkę. W razie zainteresowania zapraszamy na stronę.GET-MONEY.PL
E-mail: biuro@getmoney.iq.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.