Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

NOWA CENA ! działka inwestycyjna w Pasłęku!

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!!! DZIAŁKA MIESZKANIOWO - USŁUGOWA W PASŁĘKU

Więcej na stronie: http://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02117/1/3/0/0/

 

Na podstawie uchwały nr VI/58/10 Rady Miejskiej w Pasłęku z dnia 09.07.2010 roku działka leży na terenie oznaczonym symbolem VIII. 01.MU przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Ponadto na tym terenie dopuszcza się funkcję przemysłową taką jak składy, magazyny, hurtownie oraz rzemiosło o charakterze produkcyjnym.

Działka w pełni uzbrojona; woda i kanalizacja w drodze wewnętrznej, prąd w bliskiej odległości. Dobra inwestycja dla dewelopera.      

Bardzo dobry dojazd do nieruchomości drogą asfaltową 526.W pobliżu znajduje się dworzec, stare miasto, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej.ABC Nieruchomości
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Pasłęk

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.