Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Dom z dużą działką w Rolnowie

 

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!!  DOM WOLNO STOJĄCY Z DUŻĄ DZIAŁKĄ W ROLNOWIE 

Więcej na informacji na stronie: http://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02201/

Oferujemy do sprzedaży dom wolno stojący o pow. 72 m2,posadowiony na działce o pow. 9100 m2,znajdujący się w Rolnowie, gmina Morąg. Regularny kształt działki w kształcie prostokąta.

 

Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Dom murowany z  cegły, parterowy z dachem dwuspadowym. Dodatkowo z boku budynku osobne wejście do pomieszczenia gospodarczego/drewutni z wejściem na poddasze nieużytkowe. Budynek ocieplony, pokrycie dachowe- blacha. 

 

Nieruchomość wyposażona w instalację elektryczną i wodociągową. Typ ogrzewania budynku: piecowe z rozprowadzeniem grzejników we wszystkich pokojach. Stan techniczny i standard nieruchomości do własnej aranżacji. Woda gminna, szambo własne. Na działce również znajduje się studnia z wodą pitną.

 

Rolnowo to urokliwa miejscowość znajdująca się  w gminie Morąg. Wokół pola oraz lasy, gdzie często można obserwować dziką zwierzynę. Niedaleko w Wilamowie m. in. plaża nad  Jeziorem Ruda Woda, Jezioro Duckie.

Przy zakupie domu należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 2,46% brutto ( w tym 23% VAT )

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz  dopasowania kredytu do potrzeb. Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

 

 

 ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. ABC NIERUCHOMOŚCI
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: ROLNOWO

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.