Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Hotel w Pasłęku

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! JEDYNY HOTEL W GMINIE PASŁĘK!

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02192/1/4/0/

Oferujemy do sprzedaży budynek handlowo usługowy o pow. 446,86 m2 posadowiony na działce o pow. 1184 m2 położony w Pasłęku.

PARTER

Parter budynku składa się z sali z kawiarnią, dużej sali konferencyjno – bankietowej, kuchni, trzech pomieszczeń gospodarczych, czterech toalet oraz kotłowni.

PIĘTRO

W skład piętra wchodzi dziesięć pokoi klimatyzowanych wraz z łazienkami, biuro wraz z osobną łazienką dla obsługi, pomieszczenie gospodarcze oraz hol.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Budynek niespełna czteroletni, posadowiony jest na dużej, ogrodzonej działce, na której są zagospodarowane dwa parkingi dla gości hotelu oraz przejezdnych osób, którzy chcą skorzystać z kawiarni. Ogrodzenie metalowe wraz z dwoma bramami stanowi świetne zabezpieczenie obiektu, ponadto jest przygotowana instalacja pod wewnętrzny oraz zewnętrzny monitoring.

Budynek został wykończony przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Na parterze we wszystkich pomieszczeniach zaprojektowano posadzki z płytek ceramicznych, układanych na wylewce betonowej. Na piętrze w holu, oraz pomieszczeniach administracyjno – biurowych jest posadzka z płytek ceramicznych, natomiast w pokojach wykładziny dywanowe. Obecny właściciel podczas budowy obiektu zwracał uwagę na każdy detal by zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta dzięki temu posiada wysoką ocenę – 9,2 w dziesięcio stopniowej skali w ogólnoświatowym serwisie Booking.   Jest to idealna opcja inwestycji dla przyszłego właściciel. Cały budynek przynosi dużą stopę zwrotu, obecny właściciel prowadzi ten obiekt zaledwie 3 lata i ma udokumentowane z roku na rok coraz większe dochody.

Nieruchomość jest zlokalizowana w południowo – zachodniej części Pasłęka przy jednej z głównych ulic miasta, a zarazem drogi powiatowej, pełniącej również funkcje drogi wyjazdowej w kierunku węzła Pasłęk Południe. W bliskim sąsiedztwie znajduje się stacja paliw oraz dworzec. Od strony północnej graniczy z budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi, a od strony południowej z budynkami jednorodzinnymi.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Pasłęk

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.