Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Działka na granicy administracyjnej miasta Tolkmicko blisko Zalewu Wiślanego

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

 DZIAŁKA NIEDALEKO ZALEWU WIŚLANEGO!!

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02181/

Oferujemy do sprzedaży działkę z wydanymi warunkami zabudowy o pow. 2160 m2 znajdującą się w obrębie Kadyny, na granicy administracyjnej  miasta Tolkmicko, przy drodze wojewódzkiej Elbląg.

Możliwość doprowadzenia instalacji elektrycznej i wodociągowej. Sieć telekomunikacyjna na terenie działki. Wjazd bezpośrednio z drogi wojewódzkiej. Otoczenie działki stanowią tereny zabudowy zagrodowej i upraw rolnych oraz osiedle zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w Tolkmicku. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Działka położona na obrzeżach miasta, z widokiem na Zalew Wiślany. Tolkmicko ma własna plażę, port. W odległości 3 km położone są Kadyny – to piękna miejscowość z hotelami, centrum SPA, stadniną koni. Ok. 15 km do Fromborka, a   20 km do Elbląga. W sezonie przez Zalew pływają statki do Krynicy Morskiej. Piękne miejsce do zamieszkania i korzystania z uroków Zalewu Wiślanego i Wysoczyzny Elbląskiej z ich plażami, lasami, punktami widokowymi, szlakami pieszymi i rowerowymi.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 2%.

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca pomoże Ci w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowaniu kredytu do Twoich potrzeb. ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 55 235 45 55
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Kadyny/Tolkmicko

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.