Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Mieszkanie dwupokojowe ul. Mickiewicza

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! DUŻE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI

Więcej na stronie:https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02279/1/1/0/0/

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 58,2m2,znajdujące się na parterze w dwupiętrowej kamienicy, przy ul. Mickiewicza w Elblągu.

Lokal składa się z obszernego salonu, sypialni, kuchni, łazienki z prysznicem i wc oraz przedpokoju. Okna PCV z wystawą wschodnia-zachodnia.   Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie do własnej aranżacji/remontu.

Niski czynsz wynoszący 483 zł/msc (w tym fundusz remontowy oraz zaliczki na ogrzewanie). Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni ok 8 m2.

Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Budynek ma wymieniony dach, zrobioną elewacje wraz z dociepleniem.   Do kamienicy doprowadzono światłowód Orange. Budynek zabezpieczony domofonem na kod. Do dyspozycji mieszkańców ogólnodostępny strych.

Budynek został wybudowany w 1933 roku z cegły z Kadyn, co w połączeniu z termomodernizacją elewacji z 2020 roku, daje uczucie chłodu w upalne dni oraz utrzymuje ciepło w zimie.  

Dobra lokalizacja, w pobliżu duży market handlowy, apteka, dworzec, postój taxi, przystanek komunikacji miejskiej, szkoła, szpital z przychodnią.

Przy zakupie mieszkania należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,5 %.

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowania kredytu do potrzeb. Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.