Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Kawalerka na Zawadzie

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! MIESZKANIE IDEALNE NA START

Więcej na stronie: http://www.abcn.pl

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o pow. 25,30 m2 znajdujące się na dziesiątym piętrze piętrze na Osiedlu Zawada w Elblągu.

Lokal składa się z ustawnego pokoju z wyjściem na dużą, ok. 5 m2 loggie, kuchni oraz łazienki. Ciepłe i słoneczne z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Mieszkanie jest idealne jako nieruchomość na start lub też dobra inwestycja pod najem, gdyż było stale wynajmowane. Gotowe do wprowadzenia.

Media z sieci miejskiej. Niski czynsz- zaledwie 350 zł. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. 3,5 m2.Drzwi antywłamaniowe, a klatka zabezpieczona domofonem. Blok jest właśnie w trakcie termoizolacji. Wokół budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe, natomiast będzie możliwość wjeżdżania na boisko szkolne, gdyż szkoła udostępni je jako parking.

Lokalizacja dla ludzi ceniących sobie wszystko co potrzebne w bliskiej odległości od domu. Zawada ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo – usługową. W pobliżu znajdziesz C. H. Ogrody, park, liczne place zabaw, sklepy, aptekę, przystanki komunikacji miejskiej.

Chcesz zainwestować swoje pieniądze? Nieruchomość jest najlepszym rozwiązaniem. Przyjdź do naszego biura, a pomożemy Ci wynająć to mieszkanie, by przynosiło comiesięczny dochód.

 O% prowizji dla biura. Darmowa transakcja, a sprawdzenie nieruchomości pod względem formalno – prawnym oraz pomoc przy transakcji otrzymasz gratis!!

 ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.