Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

NOWA CENA !! Mieszkanie jednopokojowe w Pasłęku

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! FUNKCJONALNE MIESZKANIE W PASŁĘKU!

Więcej na stronie: http://www.abcn.pl

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o pow. 31,06 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Partyzantów w Pasłęku.

Nieruchomość składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc. Do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. 6.04 m2.

Mieszkanie posiada ogromny potencjał, pomimo małego metrażu jest przestronne, dobrze doświetlone. Jest do własnej aranżacji i wykończenia według gustu nowego klienta. Budynek z zewnątrz zadbany z nową elewacją, z dachem dwuspadowym pokrytym blachodachówką. Ogrzewanie na piec, ciepłą woda z bojlera elektrycznego.  

Znakomita lokalizacja- cicha, spokojna okolica. Niedaleko Stare Miasto, sklep Żabka, apteka, LIDL, Media Expert, KIK, Szpital Powiatowy. Dodatkowym atutem jest szybki wyjazd na trasę S7.

Przy zakupie mieszkania należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości 1,23 % brutto (w tym 23 % VAT).

Chcesz spełnić swoje marzenie o zakupie tej nieruchomości, ale potrzebujesz pomocy i wsparcia ? Gwarantujemy Ci darmową i profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu - ranking ofert z kilkunastu banków.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Pasłęk

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.