Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Mieszkanie dwupokojowe ul. Narciarska

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

MIESZKANIE DWUPOKOJOWE W SPOKOJNEJ OKOLICY - 3.991 ZŁ ZA M2

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe, o pow. 45,10 m2,znajdujące się na pierwszym parterze w dwupiętrowej kamienicy, przy ul. Narciarskiej w Elblągu.

Nieruchomość składa się z dwóch pokoi (przechodnie), kuchni, wc oraz pomieszczenia na klatce schodowej, dzięki czemu można powiększyć toaletę. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. 3,70 m2.  Mieszkanie z jednostronną, wschodnią wystawą okien jest ciepłe, słoneczne i ciche.

 

Okna PCV, ogrzewanie na piec znajdujący się w większym pokoju. Mieszkanie jest do własnej aranżacji i według gustu przyszłego właściciela. Czynsz 290 zł/m-c/0 osoby, w tym wliczone koszty eksploatacyjno-budowlane, remonty budowlane, koszty zarządu.   Budynek administruje: Zarządca Nieruchomościami przy ul. Malborskiej.

Kamienica po remoncie, ocieplona, dach wymieniony. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Dobra lokalizacja, blisko Stare Miasto, szkoła, przedszkole, siłownia, centrum handlowe, apteka, przychodnia, sklepy, przystanek autobusowy niedaleko kamienicy, dużo miejsca do parkowania samochodu.

Przy zakupie mieszkania należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości 1 %.

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz  dopasowania kredytu do potrzeb. Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.