Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

WYNAJMĘ ! Mieszkanie 2 pokojowe na ul. Bażyńskiego

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! WYNAJMIJ MIESZKANIE Z BALKONEM W DOBREJ LOKALIZACJI

Więcej na stronie: http://www.abcn.pl

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,53 m2 znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym budynku w Elblągu przy ulicy Bażyńskiego.

Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Funkcjonalny układ pomieszczeń, jasne i słoneczne. Wschodnio – zachodnia wystawa okien PCV.

 Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Budynek jest po termoizolacji, a klatka schodowa wyremontowana. Ogólnodostępne miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem.

Znakomita lokalizacja z rozwiniętą pełną infrastrukturą. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, szkoła, przedszkola, żłobek, przychodnia, plac zabaw, liczne przystanki tramwajowe i autobusowe które ułatwiają komunikację po mieście.

Opłata za najem wynosi 1650 zł plus czynsz do zarządcy (na jedną osobę jest to ok. 300 zł) oraz opłaty licznikowe. Jednorazowa kaucja w wysokości 2000 zł. Wymagany najem okazjonalny na 12 miesięcy

Przy najmie mieszkania należy uwzględnić jednorazowe wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 500 zł.  ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.