Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Działka budowlana w Kamionku Wielkim

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ !! DZIAŁKA BUDOWLANA 

Wkrótce więcej na stronie: https://www.abcn.pl/

Oferujemy do sprzedaży  działkę budowlaną o pow. 1608 m2  znajdującą się w miejscowości Kamionek Wielki, gm. Tolkmicko.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z dnia 30.09.2014 r. Uchwała NR LII/423/14 Rady Miejskiej w Tolkmicku  działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej. Jest możliwość przyłączenia do sieci energetycznej oraz wodociągowej.

Bardzo dobry dojazd do Elbląga – odległość 10 km. Działka położona prawie na końcu tego osiedla przy lesie, co powoduje oazę spokoju oraz brak przejeżdżających samochodów. Dojazd do działki drogą gminną, obecnie nie utwardzoną. Kształt trapez, teren pochyły. Teren nie ogrodzony.

Kamionek Wielki – spokojna miejscowość położona nad Zatoką Elbląską, na obszarze Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Agroturystyka (w tym promocja przysmaków lokalnej kuchni, głównie potraw rybnych), sporty wodne, a przede wszystkim walory przyrodnicze stanowią główne atuty współczesnego Kamionka Wielkiego.

Przy zakupie działki należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 2%.

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowania kredytu do potrzeb. Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Kamionek Wielki

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.