Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Mieszkanie dwupokojowe przy ul. Narciarskiej

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!!  MIESZKANIE IDEALNE DLA RODZINY LUB OSÓB STARSZYCH

Więcej na stronie: http://www.abcn.pl

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 40 m2, znajdujące się na parterze  w odnowionej  kamienicy przy ul. Narciarskiej w Elblągu.

Nieruchomość składa się  z dwóch pokoi,   kuchni z oknem, łazienki z wc oraz przedpokoju. Okna PCV. Na wyposażeniu kuchenka nowa z 2021 r oraz 2-letnia pralka. Zabudowa w kuchni. Wymieniona instalacja elektryczna. Mieszkanie do zamieszkania.

Ogrzewanie i ciepła woda z piecyka gazowego dwufunkcyjnego Beretta- 2 letni. Czynsz administracyjny wynosi ok. 230 zł /0 os/, w tym m. in. woda, fundusz remontowy, opłaty dla zarządcy. Do lokalu należy pomieszczenia piwniczne o pow. ok. 9 m2

Kamienica po remoncie, ocieplona, dach wymieniony. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.   Dobra lokalizacja, szkoła, przedszkole, siłownia, centrum handlowe, apteka, przychodnia, sklepy, przystanek autobusowy niedaleko kamienicy, dużo miejsca do parkowania samochodu. Mieszkanie idealne dla rodziny lub osób starszych  Budynek administruje: Zarządca Nieruchomościami przy ul. Malborskiej.

Przy zakupie mieszkania należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości 1%.

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz  dopasowania kredytu do potrzeb. Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.