Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Lokal użytkowy w Biedkowo-Osada

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

LOKAL UŻYTKOWY Z DZIAŁKĄ

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02349/new/

Lokal użytkowy (funkcjonujący wcześniej jako sklep spożywczy) składa się z sali sprzedażowej, dwóch magazynów, wc, kotłowni i korytarza. Okna PCV. Ogrzewanie etażowe na piec znajdujący się w kotłowni. Grzejniki rozprowadzone we wszystkich pomieszczeniach.

Nieruchomość znajduje się w budynku mieszkalno – usługowym wielorodzinnym. Budynek z dwoma wejściami wyposażony w instalację wodociągową, szambo, elektryczną.  

Lokal przeszedł remont nowa instalacja elektryczna, nowa instalacja hydrauliczna, nowe okna PCV, nowe drzwi zewnętrzne, nowe podłogi, docieplony, nowe poszycie dachu.

Miejscowość Biedkowo – Osada posiada dogodny dojazd drogą nr 54 do Braniewa około 5 minut, do Elbląga drogą nr 54 i S 22 około 25 minut, do Fromborka około 10 minut. Komunikacja PKS z Frombork, Braniewo, Elbląg.
W miejscowości jest brak usług handlowych co oznacza brak konkurencji :-)

 

Do lokalu przynależy udział w gruntach, który umożliwia urządzenia własnego ogródka oraz parkingu. Opłaty roczne za nieruchomość wynoszą około 300 zł.

 

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla Biura.

Rozważasz kredytowanie zakupu nieruchomości? Nasz doradca pomoże Ci w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowaniu kredytu do Twoich potrzeb.

U nas w biurze załatwisz wszystko kompleksowo.
Zadzwoń umów się na prezentację!
 ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Biedkowo-Osada

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.