Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ MIASTA ul. Andersa

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ MIASTA

Więcej na stronie: http://www.abcn.pl

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow.61,40 m2 znajdujące się na ósmym piętrze bloku dziesięciopiętrowego przy ul. Andersa   w Elblągu.

Lokal składa się z przestronnego słonecznego salonu z wyjściem na balkon z pięknym widokiem na panoramę miasta, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz dwóch przedpokoi. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie przeszło generalny remont: wymieniona instalacja elektryczna, sanitaria, stolarka okienna, drzwiowa, podłogowa.

Media z sieci miejskiej. Czynsz administracyjny wynosi ok.610 zł /0 os/ (w tym m. in. ogrzewanie miejskie, fundusz remontowy, ciepła i zimna woda). Nowoczesna winda. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o pow.2,20 m2.Instalacja elektryczna miedziana. Zabudowa w kuchni oraz zabudowa pod wymiar w przedpokoju. Budynek po termomodernizacji, ocieplony, wymieniony balkon.

Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Bardzo blisko Szkoła Podstawowa. W pobliżu Centrum Handlowe Ogrody, markety, park, place zabaw, apteki, przystanki komunikacji miejskiej, park Modrzewie. Miejsca parkingowe ogólnodostępne. Mieszkanie z zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej „ Zakrzewo” .

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości 1%.

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz  dopasowania kredytu do potrzeb. Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.