Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

3 pokojowe mieszkanie ul. Kalenkiewicza

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! MIESZKANIE IDEALNE DLA RODZINY Z DZIEĆMI

Więcej na stronie: http://www.abcn.pl

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o pow. 61,40 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym przy ul. Kalenkiewicza w Elblągu.

 

Lokal składa się z przestronnego słonecznego salonu z wyjściem na balkon, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Rozkładowy układ pomieszczeń. Okna PCV z wystawą północ-południe. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji.  

 

Media z sieci miejskiej. Czynsz wynosi ok.720 zł /4 os/, w tym m. in. ogrzewanie, fundusz remontowy, gaz miejski, woda. Do mieszkania przynależy piwnica o pow.2,10 m. Miejsca parkingowe ogólnodostępne. Klatka zabezpieczona domofonem. Mieszkanie z zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej „ Zakrzewo” .

 

Blok po termomodernizacji. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu Centrum Handlowe Ogrody, dyskonty Biedronka oraz Lidl, park, place zabaw, apteki.

 

0% prowizji dla biura

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowania kredytu do potrzeb. Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.