Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Mieszkanie 2 pokojowe w Starym Polu

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! MIESZKANIE DLA OSÓB STARSZYCH LUB POD INWESTYCJĘ

Więcej na stronie: http://www.abcn.pl

Oferujemy do sprzedaży klimatyczne mieszkanie dwupokojowe o pow.50,90 m2,znajdujące się na pierwszym piętrze  w odnowionej jednopiętrowej   kamienicy przy ul. Dworcowej w Starym Polu.

Nieruchomość składa się  z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Okna PCV. Zabudowa w kuchni. Wymieniona instalacja elektryczna. Mieszkanie do zamieszkania.

Ogrzewanie i ciepła woda z piecyka gazowego dwufunkcyjnego Junkers. Mieszkanie bezczynszowe. W skład opłat wchodzi: wywóz śmieci, woda/ ścieki, prąd, gaz. Podatek roczny ok.150 zł. Niskie koszty utrzymania. Do lokalu należy pomieszczenia piwniczne o pow. ok.12,70 m2.

Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu m. in. żłobek,   szkoła, Ośrodek Zdrowia, komunikacja PKP oraz PKS, markety: Lewiatan i Delikatesy Centrum. Mieszkanie idealne dla rodziny lub osób starszych oraz pod inwestycję.

Miejscowość Stare Pole znajduje się na trasie linii kolejowej Malbork – Elbląg i przy drodze krajowej nr 22.Bardzo dobry dojazd do Malborka oraz Elbląga.

Przy zakupie mieszkania należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości 1,23 %.

 

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz  dopasowania kredytu do potrzeb.

Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Stare Pole

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.