Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Mieszkanie 3 pokojowe ul. Wyspiańskiego

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!!  MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM ARANŻACYJNYM

Więcej na stronie: http://www.abcn.pl

Oferujemy do sprzedania klimatyczne przestronne mieszkanie trzypokojowe o pow.64,90 m2,znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy trzypiętrowej   przy ul. Wyspiańskiego w Elblągu.

Nieruchomość składa się z dużego salonu, dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wanną, wc z  kabiną prysznicową oraz przedpokoju. Trójstronna wystawa   okien na   strony świata: północ, południe, zachód.

Ogrzewanie i ciepła   woda z miasta.   Czynsz administracyjny wynosi ok.590 zł /0 os/, w tym m. in. ogrzewanie, woda, zwiększony fundusz remontowy z tytułu remontów, opłaty dla zarządcy. Do lokalu należy pomieszczenie piwniczne o pow.4,9 m2.

Dobra lokalizacja - bliskość centrum.   Budynek po termomodernizacji, ocieplonyMieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, przestronne pokoje z dużą ilością światła będą świetną przestrzenią na realizację każdej wizji. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.   Miejsca parkingowe ogólnodostępne.                             

Przy zakupie mieszkania należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości 1 %.

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz  dopasowania kredytu do potrzeb. Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.