Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

1 pokojowe mieszkanie ul. Kłoczowskiego " Nad Jarem"

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! MIESZKANIE JEDNOPOKOJOWE Z BALKONEM NAD JAREM

Więcej na stronie: http://www.abcn.pl

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o pow.35,49 m2 znajdujące się na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Kłoczowskiego w Elblągu.

Mieszkanie składa się z pokoju z loggią, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Okna PCV z północno - południową wystawą. W pokoju na podłodze panele, w kuchni, łazience oraz przedpokoju glazura i terakota.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne o pow.4,54   m2.Klatka zabezpieczona domofonem. Przed blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu szkoła, przedszkole, punkty handlowo-usługowe, Biedronka, Lidl, plac zabaw. Wokół dużo zieleni. Zarządca: Spółdzielnia Mieszkaniowa „ Nad Jarem” .

Przy zakupie mieszkania należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 2%

Chcesz zainwestować swoje pieniądze? Nieruchomość jest najlepszym rozwiązaniem. Przyjdź do naszego biura, a pomożemy Ci wynająć to mieszkanie, by przynosiło comiesięczny dochód.

Z NAMI BEZPIECZNIE PRZEPROWADZISZ TRANSAKCJĘ ZAKUPU

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca bezpłatnie pomoże Ci w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowaniu kredytu do Twoich potrzeb.

U nas w biurze załatwisz wszystko kompleksowo.

Zadzwoń i umów się na prezentację!ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.