Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

2 pokojowe mieszkanie ul Struga

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!!  MIESZKANIE W SPOKOJNEJ LOKALIZACJI

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02354/1/1/0/0/2/

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow.37,50 m2, znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Struga w Elblągu.

Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, w której we wnęce znalazło się miejsce na prysznic, wc oraz korytarza.

Jest to idealna propozycja dla młodych osób, którzy kupują swoje pierwsze mieszkanie lub jako inwestycja w budowaniu pasywnego dochodu z wynajmu. Nieruchomość nie wymaga większych nakładów finansowych, bo ponad 1,5 roku temu przeszła remont, dzięki temu gotowa jest do zamieszkania.

Czynsz administracyjny wynosi ok.220 zł /1 os, (w tym m. in. dostawa wody, odprowadzanie ścieków, remonty budowlane, wynagrodzenie do zarządcy, wywóz śmieci) Do lokalu należy pomieszczenie piwniczne o pow.4,80 m2.Ogrzewanie mieszkania jest z piecyka dwufunkcyjnego firmy Immergas, który jest jeszcze na gwarancji. Jest możliwość ogrzewania mieszkania również z pieca kaflowego, który jest sprawny. Podgrzanie wody z bojlera elektrycznego. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, wokół budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Znakomita lokalizacja z pełną infrastrukturą. Liczne linie autobusowe, tramwajowe, sklepy osiedlowe, poczta, apteki, banki, niedaleko Stare Miasto.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 2%.

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz  dopasowania kredytu do potrzeb. Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.