Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

3 pokojowe mieszkanie ul. Kosynierów Gdyńskich

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

MIESZKANIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA, IDEALNE POD INWESTYCJĘ LUB NA START

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02348/

 

 

Oferujemy do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o pow.43,30 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu.

 

Nieruchomość została funkcjonalnie przearanżowane  i na swojej powierzchni mieści dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę.

Mieszkanie, które sprawdzi się u  rannych ptaszków oraz osób, które po prostu muszą wcześnie wstawać, gdyż okna ze wschodnią ekspozycją zapewniają, że poranne słońce da nam przyjemna pobudkę. Jest to idealna propozycja dla młodych osób, którzy kupują swoje pierwsze mieszkanie lub jako inwestycja w budowaniu pasywnego dochodu z wynajmu. Nieruchomość nie wymaga większych nakładów finansowych, dzięki temu gotowa jest do zamieszkania.

Czynsz administracyjny wynosi ok.175 zł /1 os, (w tym m. in. dostawa wody, odprowadzanie ścieków, remonty budowlane, wynagrodzenie do zarządcy, wywóz śmieci) Do lokalu należy pomieszczenie piwniczne o pow.2,20 m2.Ogrzewanie mieszkania jest z tzw. kozy, podgrzanie wody z piecyka gazowego. Wejście zabezpieczone domofonem, wokół budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Znakomita lokalizacja z pełną infrastrukturą. Liczne linie autobusowe, tramwajowe, sklepy osiedlowe, poczta, apteki, banki, niedaleko Stare Miasto.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI 

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz  dopasowania kredytu do potrzeb. Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.