Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

3 pokojowe mieszkanie w okolicach Starego Miasta

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!!  MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE NA PARTERZE!

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02361/1/1/0/0/3/

Poszukujesz mieszkania Idealnego na nowy start? Nie chcesz tracić czasu oraz nerwów na remonty? Nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty!

Proponuje Ci do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow.38,14 m2 położone na parterze odnowionej kamienicy niedaleko Elbląskiej Starówki.

Na powyższym metrażu znajduje się salon z aneksem kuchennym do własnej aranżacji, sypialnia główna i mały pokoik z dużym oknem mogący służyć jako pokój dziecięcy, biuro domowe lub garderoba oraz łazienka i przedpokój.   Lokal przeszedł generalny remont, który obejmuje m. in. : wymianę instalacji elektrycznej, gazowej oraz hydraulicznej. W części lokalu podwieszone sufity, nowe gładzie na ścianach, sztukateria, kamienne   parapety,   drzwi wewnętrzne wraz z ościeżnicami, nowe podłogi oraz łazienka. W całym lokalu zainstalowane nowe oświetlenie oraz   stylowe pionowe grzejniki.

Ogrzewanie i ciepła woda z 2 letniego pieca dwufunkcyjnego z zamknięta komora spalania firmy Termet.   Niski czynsz – zaledwie 192 zł/0 os.   Budynek jest z nową elewacją, klatka zabezpieczona domofonem, z ogólnodostępnym strychem dla lokatorów kamienicy. Obok   budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe.

W sąsiedztwie Stare Miasto z licznymi restauracjami, miejsce do relaksu i spacerów. Mieszkanie znajduje się cichej okolicy z rozwiniętą pełną infrastrukturą usługowo – handlową. W okolicy znajdują się liczne sklepy oraz komunikacja miejska (tramwaj, autobus). Kolejnym atutem jest położenie nieruchomości   przy wylocie   na trasę S7 Warszawa - Gdańsk, idealne rozwiązanie dla osób pracujących w Trójmieście.

Przy zakupie mieszkania należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości 2%

 

Chcesz zainwestować swoje pieniądze? Nieruchomość jest najlepszym rozwiązaniem. Przyjdź do naszego biura, a pomożemy Ci wynająć to mieszkanie, by przynosiło comiesięczny dochód.

Z NAMI BEZPIECZNIE PRZEPROWADZISZ TRANSAKCJĘ ZAKUPU

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca bezpłatnie pomoże Ci w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowaniu kredytu do Twoich potrzeb.

U nas w biurze załatwisz wszystko kompleksowo.

Zadzwoń i umów się na prezentację!

 ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.