Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Dom ul. M. Konopnickiej

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! NIETUZINKOWY DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM!

Więcej na stronie: http://www.abcn.pl

DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W ELBLĄGU

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow.74 m2 posadowiony na działce o pow.372 m2 w Elblągu przy ul. Marii Konopnickiej.

PARTER

Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, pomieszczenia gospodarczego, przedsionka przez który się wchodzi do domu oraz korytarz ze schodami drewnianymi prowadzącymi na I piętro. Na podłogach w pokojach panele, w kuchni, łazience i przedpokojach kafle.

 

PIĘTRO

Znajduje się tu jeden pokój połączony z aneksem kuchennym, przedsionek ze schodami prowadzącymi na parter oraz niezagospodarowane poddasze. Na podłogach panele. Jest możliwość zaadoptowania poddasza na dodatkowy pokój. Wejście jest możliwe z przedsionka przy schodach oraz z dachu, na którym z powodzeniem można zrobić taras.

DODATKOWE INFORMACJE

Dom może służyć jako dwa osobne mieszkania ze względu na osobne liczniki do wody oraz prądu. Został wybudowany w 1935 roku, część dobudowana, w której mieści się kuchnia i łazienka powstała w 1950 roku, a ostatnia cześć domu, w której jest pomieszczenie gospodarcze w 1965 roku. Remont generalny został przeprowadzony w 2008 roku, który obejmował m. in. wymianę instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej. Pod koniec 2021 roku zostało zmienione ogrzewanie na gazowe z pieca IMMERGAS z rozprowadzeniem grzejników w całym domu. Oprócz tego została również wymienione pokrycie całego dach. Dom częściowo podpiwniczony, okna PCV. Od strony podwórka znajduje się pomieszczenie mogące służyć do trzymania narzędzi, opon czy też rowerów. Podwórko oraz brama są monitorowane.

Działka zagospodarowana licznymi nasadzeniami drzew i krzewów, które z powodzeniem oddzielają domowników od zgiełku miasta. Na posesji znajduje się garaż oraz składzik na drewno, które można przerobić na wiatę grillową, jest tam również doprowadzony prąd.

Bardzo dobra lokalizacja. Nieruchomość otoczona pełną infrastrukturą handlowo-usługową. Nieopodal C. H.Ogrody, apteka, przychodnia, Lidl, przystanki komunikacji miejskiej.

 

Przy zakupie domu należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,5%.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.