Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

  MIESZKANIE Z BALKONEM ul. Tysiąclecia

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!!  MIESZKANIE Z BALKONEM NIEOPODAL ELBLĄSKIEJ STARÓWKI

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02398/

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow.49,60 m2 położone na parterze w bloku w centrum miasta przy ul. Tysiąclecia.

Na powyższym metrażu znajduje się salon z jadalnią, dwie  sypialnie, łazienka (z prysznicem i miejscem na pralkę). Z salonu oraz sypialni jest wyjściem na loggie. Mieszkanie jest z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, ciepłe i dobrze nasłonecznione. Widoczne zdjęcia pochodzą z wizualizacji od projektanta. Według takiej koncepcji zostanie wykonany remont, który ma zakończyć się w okolicach końca czerwca.   Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Klatka zabezpieczona domofonem, przed blokiem dużo  miejsc parkingowych.

Lokal jeszcze w trakcie remontu, który obejmuje m. in. :

-wymianę instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej,    

-gładzie na ścianach,

-drzwi zewnętrzne i wewnętrzne,

-podłogi nowe

-nowa łazienka

-nowe meble kuchenne

Mieszkanie znajduje się w centrum miasta z rozwiniętą pełną infrastrukturą usługowo – handlową. W okolicy znajdują się Stare Miasto, liczne sklepy, apteka oraz liczna komunikacja miejska (tramwaj, autobus).

0% prowizji dla biura.

Sprawdzenie nieruchomości pod względem formalno – prawnym oraz pomoc przy transakcji otrzymasz gratis!!ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.