Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Mieszkanie trzypokojowe ul. Bema

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

MIESZKANIE Z BALKONEM W DOBREJ LOKALIZACJI

Więcej na stronie: http://www.abcn.pl

Chcesz zainwestować swoje pieniądze? Nieruchomość jest najlepszym rozwiązaniem. Przyjdź do naszego biura, a pomożemy Ci wynająć to mieszkanie, by przynosiło comiesięczny dochód.

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,90 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w bloku w Elblągu przy ulicy Bema.

Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, salonu z wyjściem na balkon, co jest wyjątkowym atutem, gdyż jest zieleń, kuchni, łazienki, osobnego wc i przedpokoju. Funkcjonalny układ pomieszczeń, obustronna wystawa okien PCV z północno – zachodnią wystawą.

Czynsz administracyjny wynosi 488 zł. Media z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o pow.2,62 m2.Wejście do klatki znajduje się od strony podwórka, zabezpieczone domofonem. Wokół budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Za budynkiem miejsca parkingowe znajdują się za szlabanem. Nieruchomością z zasobów SM „ Sielanka”

Dogodna lokalizacja. W pobliżu liczne sklepy, apteka, przystanki komunikacji miejskiej.

O% prowizji dla biura.

Sprawdzenie nieruchomości pod względem formalno – prawnym oraz pomoc przy transakcji otrzymasz gratis!!

Z NAMI BEZPIECZNIE PRZEPROWADZISZ TRANSAKCJĘ ZAKUPU

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca bezpłatnie pomoże Ci w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowaniu kredytu do Twoich potrzeb.

U nas w biurze załatwisz wszystko kompleksowo.

Zadzwoń i umów się na prezentację!ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.