Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Mieszkanie w Dąbrówce gm. Orneta

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! MIESZKANIE IDEALNE NA START

Wkrótce więcej na stronie: https://www.abcn.pl/

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o pow.42,00 m2 w zabudowie szeregowej, znajdujące się w Dąbrówce, obręb Bażyny, gmina Orneta.

Lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Okna PCV z dwustronną wystawą świata. Mieszkanie po częściowym remoncie około rok temu, w tym: wyremontowana łazienka, wymienione panele na podłogach, ściany malowane.                      

Brak obecnie ogrzewania. Ogrzewanie wody na bojler elektryczny znajdujący się w łazience. Możliwość wstawienia pieca z podajnikiem w pokoju. Mieszkanie bezczynszowe. W skład opłat wchodzi: wywóz śmieci, woda/ścieki, prąd. Podatek roczny ok.60 zł.                                         

Woda gminna. Budynek zaopatrzony w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjnąMożliwość podłączenia światłowodu (linie już doprowadzone na terenie).   Teren wokół  zagospodarowany          

Mieszkanie idealne dla młodych osób na start lub pod wynajem. Ostatnio mieszkanie było wynajmowane.

Dąbrówka to spokojna miejscowość  położona 11 km od Ornety i 3 km od Bażyn. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi publicznej.                                             

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz  dopasowania kredytu do potrzeb. Nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: DĄBRÓWKA

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.