Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Mieszkanie jednopokojowe ul. Malborska

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!!  MIESZKANIE IDEALNE NA START LUB JAKO INWESTYCJA WYNAJMU

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl

Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania lub planujesz kupić mieszkanie i budować swój pasywny dochód z wynajmu ? Zapoznaj się z ta ofertą - może te mieszkanie jest tym, które szukasz.

Mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe z balkonem o pow.33,06 m2   znajdujące się na dziewiątym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym przy ul. Malborskiej w Elblągu.

Nieruchomość na swojej powierzchni mieści jeden pokój, kuchnię, łazienkę, przedpokój.

Mieszkanie z rozkładowym układem pomieszczeń, z dużego pokoju   jest wyjście na balkon z którego mogą Państwo oglądać piękne widoki, w przedpokoju znalazło się miejsce na zabudowę-szafę, oraz garderobę, która sprytnie została ukryta za przesuwnymi drzwiami od szafy, a która pomieści mnóstwo rzeczy.   Atutem tej nieruchomości jest gustowna łazienka, która rok temu przeszła generalny remont ( według oświadczenia właściciela wymieniona została tam instalacja elektryczna i hydrauliczna ). W całym mieszkaniu ok 6 lat temu została wymieniona instalacja elektryczna, podłogi oraz mieszkanie było malowane.

Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym według gustu przyszłego właściciela.

Okna PCV z wystawą wschodnią, dzięki temu po powrocie z pracy mogą Państwo cieszyć się długo promieniami słońca.   Media z miasta. Czynsz ok 300 zł/m-c/0 osób, w tym woda, centralne, ogrzewanie, fundusz remontowy.   Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, atutem są  dwie windy w bloku,   miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Dobra lokalizacja. W  pobliżu nowoczesny plac zabaw, dyskont Biedronka, sklepy, szkoła, przedszkole, apteka, dworzec,   przystanek komunikacji miejskiej.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Rozważasz kredytowanie zakupu nieruchomości? Nasz doradca pomoże Ci w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowaniu kredytu do Twoich potrzeb.

U nas w biurze załatwisz wszystko kompleksowo.

Zapraszamy na prezentację!ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.