Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

3 pokojowe mieszkania ul. HETMAŃSKA

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA – NA PASAŻU!

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02391/

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe z nowszych zasobów, o pow.78,4 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w centrum miasta przy ul. Hetmańskiej.

Lokal składa się z części mieszkalnej w której znajduje się sypialnia z garderobą, pokój, łazienka, prysznic i korytarz oraz z części towarzyskiej w którego skład wchodzi salon otwarty na kuchnię z jadalnią, osobne wc oraz ustawny przedpokój z garderobą. Duża ilość ukrytych schowków oraz szaf pozwala na mniejszą ilość mebli dzięki temu jest większa przestrzeń.   Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, dlatego w drugiej części zdjęć jest pokazane jak lokal wyglądał bez większej ilości mebli dla zwizualizowania Państwu przestrzeni.

Ogrzewanie oraz ciepła woda jest z sieci miejskiej.   Czynsz wynosi ok.415 zł zł. / 0 os. Okna PCV z dwustronną wystawą. Budynek ocieplony, wyremontowana klatka schodowa zabezpieczona domofonem. Parking oraz klatka schodowa znajduje się od podwórka za  szlabanem na pilota.

Nieruchomość usytuowana jest w dogodnej lokalizacji – centrum miasta, rozwinięta pełna infrastruktura. W pobliżu sklepy, urzędy, przychodnia, park, place zabaw, szkoły, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej.

Przy zakupie mieszkania należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1%

Rozważasz kredytowanie zakupu nieruchomości? Nasz doradca pomoże Ci w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowaniu kredytu do Twoich potrzeb.

U nas w biurze załatwisz wszystko kompleksowo.

Zapraszamy na prezentację!ABC NIERUCHOMOŚCI
Tel. 552354555
E-mail: biuro@abcn.pl
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.