Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
OGŁOSZENIA » NIERUCHOMOŚCI, PRACA, DROBNE, MOTO

Sprzedam mieszkanie z komórką lokatorską i własnym miejscem parkingowym w Varsovia Residence w Elblągu

Sprzedam mieszkanie bez pośredników w budynku Varsovia Residence przy ul. Komeńskiego w Elblągu. W cenie komórka lokatorska i własne miejsce parkingowe

Mieszkanie na sprzedaż w nowo oddanym do zamieszkania budynku Varsovia Residence. Mieszkanie na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku. Całkowita pow. 42.15m2.  W skład mieszkania wchodzą salon z aneksem 21,23m2,pokój - sypialnia 8,90m2,łazienka 4,32m2,przedpokój 7,70m2.Mieszkanie posiada bardzo duży balkon 11,18m2Do mieszkania przynależna jest komórka lokatorska o powierzchni użytkowej 3,24m2 w części niskiego parteru oraz wykupione zostało miejsce postojowe dla samochodu tuż przy budynku na terenie Varsovia Residence. W budynku znajduje się winda. Ogrzewanie miejskie. Teren ogrodzony. Wjazd na teren szlaban na pilota. Lokalizacja w cichym i spokojnym miejscu. Tuż obok przedszkole. W odległości 250m Centrum Handlowe.

Podana cena dotyczy mieszkania, komórki lokatorskiej oraz miejsca parkingowego.

Proszę aby biura nieruchomości nie dzwoniły z ofertą pośrednictwa.Tel. 601-723-048
Lokalizacja: Elbląg

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.