Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja

KOMET

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu techniki sanitarnej i grzewczej oraz artykułów metalowych  i narzędzi. Działamy na rynku już od 1990 roku. Każdego roku obsługujemy kilkadziesiąt tysięcy klientów.

W ofercie posiadamy ponad 10 000 artykułów:

Baterie łazienkowe, ceramika sanitarna, wanny akrylowe, brodziki akrylowe, kabiny natryskowe, wanny, kabiny natryskowe z hydromasażem, zlewozmywaki nierdzewne, zlewy, brodziki blaszane emaliowane, meble łazienkowe, lustra, płytki ceramiczne, terakota, gres, akcesoria łazienkowe, systemy kanalizacji z tworzyw sztucznych, syfony, spłuczki, deski sedesowe, łączniki żeliwne, łączniki, zawory kulowe, pompy, kotły c.o.gazowe, olejowe, przepływowe gazowe ogrzewacze wody, zasobniki c.w.u., wymienniki ciepła, naczynia wzbiorcze c.o., przepływowe elektryczne, ogrzewacze wody, grzejniki c.o.stalowe, aluminiowe, łazienkowe, narzędzia ślusarskie, stolarskie, narzędzia i materiały spawalnicze, elektronarzędzia, materiały ścierne, tarcze do cięcia stali, piły diamentowe do betonu, śruby, wkręty, gwoździe, uchwyty do rur, kołki rozporowe,  zamki ,wkładki patenty, kłódki, klamki, zawiasy, samozamykacze, kratki, kanały wentylacyjne, wentylatory.

Realizujemy indywidualne, nietypowe zamówienia

Dostarczamy zakupione towary własnym transportem

Nasi pracownicy doradzą w doborze właściwych materiałów

Klientów indywidualnych zapraszamy do naszych sklepów:

Nowoczesnego salonu „Łazienki”
Elbląg ul. Nitschmana 22
tel. 55 230 79 86


Prezentujemy w nim najnowocześniejsze wzory armatury łazienkowej, ceramiki sanitarnej, mebli oraz płytek ceramicznych, ekspozycje łazienek o wysokim standardzie.

Po artykuły metalowe i narzędzia zapraszamy
do
Sklepu metalowego w Hali Gildii
Elbląg ul. Płk. Dąbka 134
tel. 55 230 79 87


Firmy instalatorów oraz indywidualnych inwestorów zapraszamy do naszych hurtowni:

Technika sanitarna i grzewcza
Elbląg ul. Piaskowa 6
tel. 55 232 70 21
fax. 230 79 85


Narzędzia i art. Metalowe
Elbląg ul. Piaskowa 2
tel. 55 230 79 80
fax. 55 230 79 81

Adres: ul. Piaskowa 6 ,82-300 Elbląg

tel: (55) 232 70 21

e-mail: komet@komet.elblag.pl

www: komet.elblag.pl

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.