Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja

Gran Marmi - Zakład Kamierniarski Stanisław Zielke

 
Zakład Obróbki Kamienia
82-100 Nowy Dwór Gdański
Jazowa 45 k/Elbląga
woj. pomorskie
tel. (55) 246-06-17, 246-06-18

jazowa@granmarmi.pl

Nasz Zakład założony został w 1982 roku jako firma prywatna, jednoosobowa. Specjalizujemy się we wszechstronnej obróbce kamienia naturalnego: granitu, marmuru i piaskowca.

Produkcja odbywa się w dwóch zakładach:
Zakład macierzysty w Stegnie specjalizuje się w wyrobie nagrobków, grobowców i pieczar, drugi Zakład w miejscowości Jazowa k/Elbląga wykonuje wszelkie indywidualne zlecenia: parapety, schody, obudowy kominków, blaty, posadzki.

Od marca 2004 r. w Jazowej otwarta została nowoczesna trakownia, a w niej najnowszej generacji trak szybkotnący firmy Simec o szerokości 4,2m, dzięki niemu wykonujemy również usługi w zakresie przecierania bloków granitowych oraz sprzedaży płyt granitowych o maksymalnych rozmiarach: 3,5 m x 2,00 m x 4,20 m (dł. x wys. x szer.). Ze względu na unikatowe rozwiązania konstrukcyjne maszyny i wykwalifikowaną załogę uzyskujemy doskonałą powierzchnię płyt, dużą szybkość i dokładność cięcia.

Wszystkie swoje wyroby wykonujemy z najlepszej jakości surowców
Realizujemy indywidualne zlecenia
Gwarantujemy fachową obsługę i doradztwo

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu naszej drużyny piłkarskiej: http://www.granmarmidworek.cba.pl/

Adres: ul. Gdańska 26 A ,82-103 Stegna

tel: (55) 247 81 64

e-mail: stegna@granmarmi.pl

www: www.granmarmi.pl

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.