Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja

Z.P.U. Blacharstwo Budowlane Krzysztof Sajkiewicz

Firma „BLACHBUD” powstała w 1982 roku

Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku. Naszą główną dziedziną jest produkcja rynien, rur spustowych oraz wszelkich obróbek blacharskich.

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez te lata zaowocowało uznaniem wśród klientów indywidualnych oraz profesjonalistów z branży dekarskiej. Liczne grono zadowolonych klientów daje nam poczucie satysfakcji z wykonanej pracy, którą traktujemy z pasją.

Dużą część naszych środków finansowych inwestujemy w firmę. Jednak, jeśli firma ma się rozwijać i konkurować często z dużo większymi firmami jest to koniecznością.
Myślą przewodnią naszej działalności jest dostarczanie klientom produktów takich jak potrzebują: dobrej jakości, w rozsądnych cenach i w krótkim terminie realizacji. Jak się okazuje zmierzamy w dobrym kierunku, ponieważ z roku na rok nasza sprzedaż się podwaja.

W najbliższym czasie planujemy kolejne inwestycje, będziemy również starali się powiększać sieć sprzedaży poprzez pozyskiwanie kolejnych dystrybutorów.

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt.

OFERTA:

W systemach odwodnienia dachu bardzo ważną rolę spełnia dobór właściwych materiałów.

Przez ostatnie lata obserwowaliśmy fascynację systemami rynnowymi wykonanymi z tworzyw sztucznych. Okazało się jednak, że warunki klimatyczno-pogodowe w Polsce skutecznie zweryfikowały takie rozwiązania. Rynny wykonane z PCV są podatne na uszkodzenia mechaniczne, szczególnie w okresie zimowym. Dlatego też następuje powrót do sprawdzonych systemów rynnowych wykonanych z blachy.

Posiadany park maszynowy umożliwia nam produkcję profesjonalnych obróbek blacharskich nawet do 6 mb. rynien do 4 mb. a rur spustowych do 2 mb. Dłuższe elementy znacznie ułatwiają i przyspieszają montaż, co automatycznie obniża koszt wykonania dachu.

Obróbki blacharskie stosuje się w miejscach gdzie dach jest szczególnie narażony na przenikanie wody, czyli na krawędziach i załamaniach połaci dachowej, wokół okien dachowych, włazów, kominów, itp.

Przy wyborze obróbki do pokrycia dachu należy wiedzieć, że: im bardziej skomplikowany jest dach tym więcej obróbek i wyższe koszty jego wykonania, im mniejszy spadek dachu, tym szersza obróbka. Materiał na obróbki powinien mieć zbliżoną trwałość do trwałości pokrycia dachowego.


   
 

Adres: ul. Żeglarska 1B ,82-300 Elbląg

tel: 55 621 17 43, fax 55 232 90 75

e-mail: biuro@blachbud.eu

www: blachbud.eu

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.