Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja

Kawiarnia u aktorów

KILKA SŁÓW NA POCZĄTEK

Kawiarnia "U Aktorów" jako firma cateringowa oferuje wiele różnorodnych usług gastronomicznych. Zatrudniamy obsługę o wysokich kwalifikacjach, z wieloletnim stażem. Mamy duże zaplecze produkcyjne, oraz niezbędne wyposażenie pozwalające przygotowywać potrawy dla dużej ilości odbiorców, dbając jednocześnie o wysoką jakość menu, wyrafinowany smak oraz gust klientów.

Posiadamy trzy lokale oraz zaplecze do rozwożenia posiłków na terenie miasta. Zapewniamy zastawę stołową i inne elementy związane z obsługą gości i dekorację. Zapewniamy pełną satysfakcję, dostosowując się zawsze do wymogów proponowanych przez Klienta.

Z równie dużym zaangażowaniem wykonujemy usługi dla tzw. Odbiorcy zbiorowego (np. duży zakład pracy), jak również przygotowując obiad dla Klienta indywidualnego.

Nasze motto: Ty - jesteś dla nas najważniejszy, My - jesteśmy do Twojej dyspozycji

A oto zakres świadczonych przez nas usług:

PRZYGOTOWYWANIE I OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Wesela, bankiety, uroczystości rodzinne, jubileusze, stypy, komunie, urodziny - usługę wykonujemy we wółasnych lokalach:


Organizujemy też imprezy w miejscu wskazanym przez klienta.

ORGANIZACJA I OBSŁUGA IMPREZ FIRMOWYCH


Stoły szwedzkie, bankiety, "bussines lunche", obsługa konferencji, spotkań, szkoleń - usługa wykonywana jest w naszych lokalach lub w miejscu wskazanym przez klienta. Niezależnie od miejsca imprezy zapewniamy kompleksową obsługę.

IMPREZY PLENEROWE

Zapewniamy namioty, stoliki, stoły oraz przygotowanie potraw z grilla, a także ich dostarczenie i wydanie w każdym zleconym miejscu. W zakres organizacji wchodzi:


PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZANIE POTRAW DO KLIENTA


Produkcja potraw na indywidualne zamówienia (dania zimne i gorące) - są to potrawy typu "restauracyjnego" specjalnie przygotowane na imprezy okolicznościowe. Oferujemy blisko 200 potraw, które są dostarczane naszym transportem bezpośrednio do klienta. W przypadku obiadów abonamentowych i potraw na zamówienia telefoniczne - posiłki są odpowiednio opakowane i dowożone na wcześniej określoną porę do domu, biura lub firmy. Na specjalne zlecenie przygotowujemy obiady dietetyczne lub lekkostrawne. Klient ma również możliwość zamówienia indywidualnego obiadu wybierając potrawy z oferowanego menu zawierającego ok. 30 dań gorących. Przygotowujemy też posiłki regeneracyjne i profilaktyczne, które dostarczane są i wydawane w pomieszczeniach wskazanych przez odbiorcę. Gwarantujemy ich odpowiednią kaloryczność, jakość i urozmaicenie jadłospisu. Na dzień dzisiejszy przygotowujemy ok. 250 posiłków regeneracyjnych dziennie. Istnieje możliwość przygotowania posiłków dla Odbiorców zbiorowych - (wyżywienie dla grup sportowych, szkół, wycieczek, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, organizatorów imprez masowych) - jest to usługa skierowana do Odbiorców, którzy nie posiadają własnego zaplecza gastronomicznego lub nie mogą zapewnić pełnego wyżywienia z powodu zbyt dużych nakładów finansowych związanych z prowadzeniem własnej kuchni. Zapewniamy posiłki o odpowiednich wartościach odżywczych i kalorycznych.

Wszystkie ceny usług ustalane są indywidualnie z Klientem. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb i wymogów. Służymy fachową poradą przy organizacji przyjęcia i układaniu jadłospisu. Gwarantujemy przyjemną atmosferę i konkurencyjne ceny.

SPRAWDŹCIE PAŃSTWO I PRZEKONAJCIE SIĘ, ŻE JESTEŚMY NAJLEPSI!

Adres: Elbląg: Pl. K. Jagiellończyka, ul. Dębowa 1C

tel: (55) 643 44 48 , kom. 501 31 71 28

www: www.uaktorow.pl

Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.